سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از عملکرد شاگردانش مقابل آلاوس ابراز رضایت و از چمن ورزشگاه مندیسوروسا انتقاد کرد.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از عملکرد شاگردانش مقابل آلاوس ابراز رضایت و از چمن ورزشگاه مندیسوروسا انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژاوی هرناندس که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در هفته بیست‌ودوم لالیگای اسپانیا به لطف گل دقیقه ۸۷ فرنکی دیونگ موفق شد با نتیجه یک بر صفر میزبانش آلاوس را شکست دهد، پس از این بازی گفت: ما پیروزی مهمی در این زمین سخت به دست آوردیم. چمن ورزشگاه یخ زده بود و همین کارمان را سخت‌تر کرد. با این وجود بازیکنان ما سخت تلاش کردند و تا آخر به خود باور داشتند. این بردی حیاتی برای ادامه رقابت برای قرار گرفتن در رده‌های بالا جدول بود. از نتیجه و تلاش بازیکنانم در این دیدار راضی هستم.

وی افزود: در پایان بازی تغییر سیستم دادیم و تمامی ریسک‌های موجود در جهان را به جان خریدیم. انجام این کار مهم بود و ممکن بود به ضررمان تمام شود اما در نهایت با ۳ امتیاز طلایی زمین را ترک کردیم. ما حالا تنها یک امتیاز تا رسیدن به جایگاه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا (اشاره به اختلاف یک امتیازی با اتلتیکومادرید چهارم جدولی) فاصله داریم. ما برای کسب سهمیه اینجا هستیم و آماده رقابت هستیم. این روزها برای ما خیلی خوب پیش می‌رود.

سرمربی بارسلونا در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص بازگشت پدری ۱۹ ساله به ترکیب اصلی تیمش اظهار داشت: او بازیکن کم‌ سن‌وسال شگفت‌انگیزی است. در ۱۹ سالگی او همه چیز را عالی انجام می‌دهد و این تماشایی است. پدری می‌تواند با شخصیت، کیفیت و جاه‌طلبی که دارد، تیم را به پیش ببرد. بازگشت او به ترکیب اصلی اتفاق فوق‌العاده‌ای است.

بارسلونا که در حال حاضر با یک بازی کمتر و ۳۵ امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی لالیگا و پشت‌سر اتلتیکومادرید ۳۶ امتیازی است، در بازی بعدی‌اش باید در تاریخ ۱۷ بهمن به مصاف همین اتلتیکو برود که در صورت پیروزی در آن بازی می‌تواند به جمع چهار تیم برتر جدول بازگردد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.