دیدارهای هفته بیست‌ و سوم لیگ برتر فوتبال انگلیس با ثبت یک شکست دیگر در کانامه آبی‌پوشان مرسی‌ساید ادامه پیدا کرد.

دیدارهای هفته بیست‌ و سوم لیگ برتر فوتبال انگلیس با ثبت یک شکست دیگر در کانامه آبی‌پوشان مرسی‌ساید ادامه پیدا کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب هفته بیست‌و‌سوم لیگ برتر فوتبال جزیره و در آغاز دومین روز از این هفته، امروز (شنبه) اورتون در ورزشگاه گودیسون پارک مقابل میهمان خود استون‌ویلا با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد.

تنها گل این بازی را امیلیانو بوئندیا در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه نخست بازی زد تا روند صعودی که استون‌ویلا با هدایت استیون جرارد در پیش گرفته، با ثبت هشتمین پیروزی در کارنامه این تیم ادامه پیدا کند.

استون ویلا با ۲۶ امتیاز از ۲۱ بازی به رده دهم جدول صعود کرد. اورتون اما با قبول یازدهمین باخت خود در بیستمین بازی‌اش در این فصل با ۱۹ امتیاز در در رده نوزدهم جدول باقی ماند. این نخستین بازی اورتونی‌ها پس از برکناری رافائل بنیس از سرمربیگری این تیم بود. اورتون در حال حاضر به صورت موقت توسط بازیکن سابق این تیم، دانکن فرگوسن هدایت می‌شود.

از ساعت ۱۸:۳۰ امروز به وقت تهران سه بازی همزمان دیگر برگزار می‌شود که در مهمترین آنها منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان وستهام است. در دو بازی دیگر برنتفورد از ولورهمپتون پذیرایی می‌کند و لیدزیونایتد پذیرای نیوکاسل خواهد بود. در آخرین بازی امشب از ساعت ۲۱ منچسترسیتی در خانه ساوتهمپتون به میدان می‌رود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.