سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد، آنها نمی‌خواهند در دیدارهای خانگی زنگ تفریح تیم‌های دیگر باشند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد، آنها نمی‌خواهند در دیدارهای خانگی زنگ تفریح تیم‌های دیگر باشند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل پیکان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: امیدوارم بتوانم تمام انرژی‌ام را برای نفت بگذارم و از فضایی که برای تیم به وجود آمده است، خارج شویم و دل هواداران را شاد کنیم. از بازیکنانم می‌خواهم در بازی فردا و دیدارهای آینده با تمام توان‌شان بازی کنند تا هم برای خودشان و هم هوادارانی که به عشق این تیم زندگی می‌کنند، شرایط خوب شود. ان‌شاء‌الله نتایجی کسب کنیم که در خور نام این تیم باشد و بتوانیم در لیگ برتر بمانیم.

وی با اشاره به دیدار تیمش مقابل پیکان تصریح کرد: پیکان یکی از تیم‌های خوب این فصل است، تیمی که جوان و باانگیزه‌ است و در جدول لیگ برتر شرایط مناسبی دارد. آنها کادر فنی خوبی دارند و امیدوارم بازیکنان نفت با فراموش کردن نیم‌فصل اول بازی خوبی انجام دهند تا پس از این بازی سراغ برطرف کردن نقاط ضعف تیم برویم و با جذب چند بازیکن شرایط مطلوبی پیدا کنیم و در نیم‌فصل دوم حداکثر امتیازهایی را که در توان‌مان است، کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد جذب نفرات جدید خاطرنشان کرد: بازیکنان نفت به نسبت دوران قبلی حضورم در این تیم عوض شده‌اند و تیم جدیدی با تفکرات سرمربی وقت بسته شده است. چند بازیکن هم از سال‌های قبل حفظ شده‌اند که مدنظر من بوده‌اند. امیدواریم با فرصتی که در نیم‌فصل داریم بازیکنانی بگیریم که به ما کمک کنند. در نیم‌فصل دوم احتمال حضور تماشاگران وجود دارد و مطمئناً اگر این اتفاق بیفتد از حرارت و شور و هیجان هواداران می‌توانیم انرژی بیشتری بگیریم. ما در بازی‌های خانگی نمی‌خواهیم زنگ تفریح تیم‌ها باشیم.

فکری درباره اینکه در شرایطی سخت هدایت نفت را برعهده گرفته است، گفت: یکی از دلایلی که باعث شد دوباره به اینجا برگردم حضور مردم و لطف و محبت آنهاست. رفتاری که در شروع فصل با من شد، حرفه‌ای و قشنگ نبود، ولی چیزی که باعث شد برگردم لطف و محبت مردم است. خودم به این تیم و مردم علاقه دارم و ان‌شاء‌الله با کمک هم نفت را سال بعد در لیگ برتر داشته باشیم.

وی راجع به محروم و مصدومان تیمش برای دیدار فردا گفت: محروم و مصدومان زیاد داریم و اگر خواستید می‌توانم بگویم کلاً چه بازیکنانی را دارم!

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.