هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت، شاگردان رسول خطیبی در دیدار فردا مقابل پدیده مشهد حریف پایین جدولی خود را دست‌کم نخواهند گرفت.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت، شاگردان رسول خطیبی در دیدار فردا مقابل پدیده مشهد حریف پایین جدولی خود را دست‌کم نخواهند گرفت. مصطفی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت فعلی تیمش در آستانه بازی با پدیده مشهد گفت: شرایط تیم ما خوب است و بازیکنان هم بعد از برد برابر سپاهان از لحاظ روحی شرایط ایده‌آلی دارند. تمرینات خوبی را برای بازی با پدیده انجام داده‌ایم و امیدوارم سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم. بر خلاف تصور خیلی‌ها بازی بسیار سختی برابر پدیده داریم. آنها در بازی‌های قبلی نشان دادند که سخت شکست می‌خوردند و حق نداریم پدیده را دست‌کم بگیریم. سه امتیاز این بازی برای ما بسیار مهم و حیاتی است.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مورد عملکرد بسیار خوب تیمش در این فصل تصریح کرد: خدا را شکر که تا الان نتایج خوبی گرفتیم و دلیلش اتحاد و همدلی اعضای تیم است. در تیم ما نخاله وجود ندارد و همه بازیکنان و کادر فنی همبستگی بسیار خوبی با هم دارند و باشگاه هم به خوبی از تیم حمایت می‌‌کند. هدف ما این است که روند خوب خودمان را در لیگ و جام حذفی ادامه دهیم.

وی راجع به شانس تیمش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: فشاری از سوی باشگاه و کادر فنی روی ما وجود ندارد، ولی قطعاً هدف‌مان این است که اتفاقی بزرگ را در این فصل رقم زده و سهمیه آسیا را به دست بیاوریم. ما در لیگ و جام حذفی موقعیت خوبی داریم و امیدوارم در این دو جام اتفاقاتی رخ دهد که باعث خوشحالی مردم اراک و هواداران تیم شویم.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.