به نظر نمی‌رسد صدرنشین رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال برای حفظ صدرنشینی‌اش در هفته های پانزدهم تا هفدهم کار چندان دشواری پیش رو داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال ملوان صدرنشین رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور و یکی از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر، در هفته پانزدهم این رقابت‌ها میزبان تیم قعرنشین ماشین سازی است تا در هفته پانزدهم شاهد تقابل سر و ته جدول رده بندی با هم باشیم.

به نظر نمی‌رسد صدرنشین رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور که فصلی خوب را با هدایت مازیاری زارع و مدیریت پژمان نوری دو پیشکسوت خود سپری می‌کند، در هفته پانزدهم و شانزدهم کار دشواری برای حفظ موقعیت خوبش در جدول داشته باشد. مگر آنکه در این هفته ها شگفتی خلق شده و تیم هایی که در ۱۴ بازی قبلی‌شان پیروز نشده‌اند صدرنشین را در خانه‌اش شکست داده و یا حداقل متوقف کند.

ملوان که خود را در آستانه قهرمانی نیم فصل لیگ دسته اول می‌بیند، به جز هفته هفدهم که در خانه آرمان گهر به میدان می‌رود، در سایر دیدارهای خود تا انتهای نیم فصل هم کار دشواری در پیش ندارد و به جز ماشین سازی، در هفته شانزدهم میزبان شاهین بوشهر تیم هفدهم جدول است و در هفته هفدهم نیز در تهران به مصاف ویستا توربینی می‌رود که فعلاً در رده سیزدهم جای دارد.

شاید شاگردان مازیار زارع در این ۳ هفته طلایی که در پیش دارند بتوانند اندوخته‌های لازم را برای قهرمانی نیم فصل کسب کنند تا در آخرین بازی نیم فصل نخست با فشار روانی کمتری به میدان بروند.

ملوان تنها تیم بدون شکست لیگ دسته اول است که تا پایان هفته چهاردهم با ۳۰ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و این تیم باید در دو هفته پیاپی با دو تیم قعر نشین و بدون پیروزی در خانه خود بازی کند.

دیدار تیم‌های ملوان و ماشین سازی از هفته پانزدهم لیگ دسته اول از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۳ بهمن به میزبانی ملوان برگزار می‌شود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.