سرمربی اهل مونته نگرو عراق علاء عباس را برای حضور در کنار ایمن حسین در بازی مقابل ایران به گزینه‌های دیگر ترجیح می‌دهد.

سرمربی اهل مونته نگرو عراق علاء عباس را برای حضور در کنار ایمن حسین در بازی مقابل ایران به گزینه‌های دیگر ترجیح می‌دهد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری وین وین در گزارشی درباره ترکیب خط حمله تیم ملی عراق مقابل ایران نوشت: زلیکو پتروویچ سرمربی تیم ملی عراق از علاء عباس مهاجم نیروی هوایی در بازی مقابل اوگاندا استفاده کرد و این بازیکن دومین انتخاب پتروویچ در خط حمله خواهد بود تا بعد از ایمن حسین مهاجم ام صلال به‌عنوان مهاجم دوم برابر ایران و لبنان به میدان برود.

پتروویچ این بازیکن را به علی الحمادی مهاجم ویمکب وندرز انگلیس ترجیح خواهد داد و بعد از اینکه علاء عباس زننده تنها گل عراق در بازی با اوگاندا بود مورد اعتماد سرمربی قرار گرفته و در کنار ایمن حسین در ترکیب قرار می‌گیرد تا جایگاه خودش را تثبیت کند.

پیش از این گفته می‌شد الحمادی به اردوی تیم ملی عراق در این مقطع دعوت نمی‌شود اما وین وین نوشت: به گفته یکی از منابع با توجه به مصدومیت حسین علی هافبک هجومی باشگاه الصفاقسی تونس، علی الحمادی به‌عنوان جایگزین به تیم ملی دعوت خواهد شد و در دو بازی مقابل ایران و لبنان می‌تواند عراق را همراهی کند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.