سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی‌های مس رفسنجان و سپاهان در این دو سال همیشه جذاب بوده و هر دو تیم به فکر ارائه فوتبال به‌روز هستند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی‌های مس رفسنجان و سپاهان در این دو سال همیشه جذاب بوده و هر دو تیم به فکر ارائه فوتبال به‌روز هستند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از کرمان، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال سپاهان مقابل مس رفسنجان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: در این دو سال بازی‌های جذابی با هم انجام داده‌ایم. بزرگ‌ترین حسن دو تیم این است که می‌خواهند فوتبال به‌روز و جذابی بازی کنند و اصرار به مسائل دفاعی برای گرفتن یک امتیاز ندارند. حتما فردا بازی جذاب خواهد شد.

وی افزود: واقعیت این است که بازی با مس همیشه سخت بوده است. بارها تکرار کرده‌ام که بازی راحتی نداریم و سه امتیاز فردا خیلی مهم است. هر دو تیم تمام تلاش‌شان را خواهند کرد تا حداکثر امتیاز را بگیرند.

سرمربی سپاهان عنوان کرد: مس پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته و برای رقیبانش قابل احترام است. جا دارد از مسئولان مس تشکر کنم که در این یکی دو روزه تلاش کردند سفر خوبی داشته باشیم. همه چیز خوب است و امیدوارم فردا بازی جذابی شود و هواداران لذت ببرند.

نویدکیا در خصوص محروم و مصدومان تیمش برای بازی فردا تصریح کرد: یاسین سلمانی مصدوم است و سروش رفیعی و امیدنورافکن هم محروم هستند. یک بازیکن هم همراه ما نیامده است و بعدا در موردش صحبت خواهیم کرد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.