مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر به دلیل مصدومیت به بازی حساس این تیم برابر رقیب همشهری نخواهد رسید.

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر به دلیل مصدومیت به بازی حساس این تیم برابر رقیب همشهری نخواهد رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه اینتر با انتشار بیانیه‌ای آخرین وضعیت خواکین کورئا را که در بازی این تیم برابر امپولی مصدوم شد، تشریح داد.

کورئا چهارشنبه شب در بازی مقابل امپولی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا مصدوم و مجبور به ترک میدان شد. چشمان گریان او هنگام خروج از میدان خبر از جدی بودن مصدومیت بازیکن سابق لاتزیو می‌داد، اما معایناتی که امروز (جمعه) روی او صورت گرفته نشان داد که آسیب دیدگی این بازیکن آنطور که به نظر می‌رسید، جدی نیست.

طبق گزارش سایت باشگاه اینتر، مصدومیت کورئا کشیدگی درجه ۲ عضله فلکسور پای چپ است که حداقل ۲ هفته او را خانه‌نشین خواهد کرد. در واقع پزشکان باشگاه اینتر وضعیت کورئا را دو هفته دیگر ارزیابی خواهند کرد اما بعید به نظر می‌رسد که او در همان زمان آماده بازگشت به میادین باشد.

این بدان معناست که بازیکن ۲۷ ساله اینتر دربی میلان که روز ششم فوریه (۱۷ بهمن) برگزار می‌شود را از دست خواهد داد.

کورئا که تابستان امسال با قراردادی ۵ میلیون یورویی به عنوان بازیکن قرضی از لاتزیو به اینتر پیوست، جزو مهره‌های کلیدی تیم تحت هدایت سیمونه اینزاگی بوده است. در قرارداد او بندی وجود دارد که به موجب آن خرید این بازیکن برای اینتر اجباری می‌کند. او تا کنون ۲۰ بازی در تمامی رقابت‌ها انجام داده و ۴ گل به ثمر رسانده است.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.