مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جمع بازیکنان این تیم حاضر شد و ضمن قدردانی از اعضای تیم، قول داد در روزهای آینده بخشی از مطالبات‌شان را پرداخت کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جمع بازیکنان این تیم حاضر شد و ضمن قدردانی از اعضای تیم، قول داد در روزهای آینده بخشی از مطالبات‌شان را پرداخت کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز (جمعه) با حضور در ورزشگاه شهیدکاظمی، پیش از شروع تمرین در جمع اعضای تیم حضور پیدا کرد و با آنها به گفت‌وگو پرداخت.

مدیرعامل پرسپولیس ضمن قدردانی از اعضای تیم به جهت تلاش‌ها در نیم‌فصل اول و نتایج خوب کسب شده در لیگ برتر و جام حذفی گفت: مشکلات شما را درک می‌کنیم و از آنها اطلاع داریم. فداکاری و تعصب شما، شایان تقدیر است و البته سعی و همت باشگاه بر این است که پرداخت‌ها را در آینده به روز کنیم. به زودی پرداختی خواهیم داشت که قدری از مشکلات شما کاسته شود.

وی در ادامه صحبت‌هایش افزود: باشگاه وظیفه خود می‌داند نسبت به انجام تعهدات مالی و قراردادی هر چه سریع‌تر اقدام کند و در این مسیر حرکت خواهیم کرد.

در جریان این ملاقات، بازیکنان نیز دغدغه‌ها و مسائل خود را مطرح کردند و سیدجلال حسینی به نمایندگی از آنها، مواردی را مطرح کرد. مدیرعامل پرسپولیس نیز قول حل مشکلات را داد و برای تیم در ادامه مسابقات، آرزوی موفقیت کرد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.