سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران، عملکرد شاگردانش مقابل میزبان جام ملت‌های آسیا را ستود.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران، عملکرد شاگردانش مقابل میزبان جام ملت‌های آسیا را ستود. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مریم ایراندوست پس از دیدار برابر هند در نشست خبری بعد از بازی گفت: اولین مسابقه در هر تورنمنت، سخت‌ترین بازی است. با توجه به اینکه بچه‌های من اولین حضورشان در این رقابت‌ها تجربه می‌کردند و در پنج ماه اخیر بازی تدارکاتی نداشتند، استرس بر تیم غالب بود. با این حال همه مردم دیدند که تیم من تمام تلاش و توانش را گذاشت تا بتواند از نام ایران دفاع کند.

وی در ادامه اضافه کرد: برای ما خیلی مهم بود و پیش‌بینی این را داشتیم که هند با توجه به زمانی طولانی که برنامه‌ریزی کرد، قطعاً تیم قدرتمندی است. ما توانستیم حداقل امتیاز این بازی را به دست بیاوریم. به دفاع و ضدحمله روی آورده بودیم، اما شاید با نیرو و انرژی که مردم ایران برای تیم ما فرستاد دادند، دوست داشتیم که امتیازات کامل را از این دیدار به دست بیاوریم. تیم ملی فوتبال بانوان واقعاً برای پیروزی به میدان آمده بود.

سرمربی تیم ملی بانوان درباره دیدار برابر چین اظهار داشت: این تیم یکی از قدرت‌های آسیاست و مقابل چین هم قطعاً با برنامه وارد زمین بازی می‌شویم. با بازی خوبی از تیمم دیدم و اینکه بازیکنان به‌خوبی برنامه‌های ما را اجرا کردند، برابر چین هم می‌توانیم با توانایی خوبی که دروازه‌بان ما دارد، بتوانیم دروازه خود را بسته نگه داریم. به تیمم خیلی ایمان دارم و ما با برنامه وارد این تورنمنت شدیم. امیدواریم که از این گروه صعود کنیم.

ایراندوست خاطرنشان کرد: به نظرم همه بازیکنان بهترین بودند و کودایی یکی از بهترین بازیکنانی بود که توانست به وظیفه‌اش به‌خوبی عمل کند. پُست هاجر دباغی مهاجم است و به‌عنوان یک هافبک طراح زمانی که صاحب توپ می شد، کارش را به خوبی انجام می‌داد. او زمانی که صاحب توپ نبود، وظیفه داشت که دو هافبک طراح هند را پرس کند. کار سختی بود، اما با توانایی که از هاجر سراغ داشتیم، او را در این پست گذاشتیم. دباغی با توجه به آسیبی که از ناحیه مُچ پا داشت، توانست به‌خوبی به وظایف خود عمل کند.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )