تیم فوتبال شباب الاهلی امارات علاوه بر مشکل نتیجه‌گیری و از دست دادن دو جام با بحران مصدومیت مواجه است.

تیم فوتبال شباب الاهلی امارات علاوه بر مشکل نتیجه‌گیری و از دست دادن دو جام با بحران مصدومیت مواجه است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، شباب الاهلی که به تازگی سوپرجام و جام حذفی باشگاه‌های امارات را از دست داده با بحران مصدومیت بازیکنان کلیدی در خطوط مختلف مواجه است.

مهدی علی سرمربی اماراتی شباب الاهلی پس از شکست برابر شارجه در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به این موضوع اشاره کرد که تیمش مهره‌های شاخص و اصلی خودش را در اختیار ندارد.

بر این اساس به جز خط دروازه که شباب الاهلی در این بخش دچار مشکل نیست در خط دفاع این تیم سالمین خمیس در این بازی حضور نداشت و حمدان الکمالی به دلیل پارگی رباط صلیبی فصل را از دست داده است. احمد جمیل دیگر مدافع مصدوم شباب الاهلی در این مقطع است.

در خط میانی با وجود احمد نوراللهی ، عمر عبدالرحمن شاخص ترین بازیکن شباب الاهلی است که فعلا قادر به همراهی این تیم نیست و در اردوی تیم ملی امارات برای دو دیدار با سوریه و ایران هم حضور ندارد و حدود یک ماه دیگر به تمرینات شباب الاهلی باز خواهد گشت. یوری سزار بازیکن جوان برزیلی و ماجد حسن دیگر هافبک‌های مصدوم شباب الاهلی در این مقطع هستند.

در خط حمله هم با وجود مهدی قایدی، ایگور خسوس شاخص‌ترین مهاجم شباب الاهلی به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم تا پایان فصل نیست. احمد خلیل مهاجم کهنه‌کار و با تجربه این تیم هم فعلا دچار مصدومیت است در حالی که کارلوس ادواردوی برزیلی هم به تازگی از این تیم جدا شده و به الاهلی عربستان پیوست. شباب الاهلی با تعطیلی مسابقات لیگ به بازگشت بازیکنان مصدوم و البته تقویت تیم با جذب نفرات جدید در نقل و انتقالات زمستانی امیدوار است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.