دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایتالیا با پیروزی و صعود تیم‌های ساسولو و اینتر به مرحله بعدی ادامه یافت.

دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایتالیا با پیروزی و صعود تیم‌های ساسولو و اینتر به مرحله بعدی ادامه یافت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا، شب گذشته (چهارشنبه) دو بازی انجام شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال اینتر در خانه با نتیجه ۳ بر ۲ از سد امپولی گذشت. اینتر در حالی جواز صعود گرفت که تا نخستین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه دوم بازی را باخته بود.

نراتزوری با گلزنی الکسیس سانچس در دقیقه ۱۳ پیش افتاد، اما ندیم بایرامی بازیکن تعویضی تیم میهمان در دقیقه ۶۱ گل تساوی را برای امپولی به ثمر رساند. در دقیقه ۷۶ با اشتباه آندری رادو دروازه‌بان اینتری‌ها برای گشودن دروازه خودی، امپولی پیش افتاد و تا دقیقه نخست وقت‌های تلف شده هم از میزبان خود جلو بود تا اینکه آندره‌آ رانوکیا با پاسی از ادین ژکو اینتری‌ها را از شکست خانگی نجات داد و دومین گل را برای این تیم به ثمر رساند. به این ترتیب بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد و در دقیقه ۱۰۴ استفانو سنسی سومین گل اینتر را زد تا موجب پیروزی و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی شود، جایی که باید مقابل برنده بازی امشب تیم‌‌های رم و لچه (آخرین بازی مرحله یک هشتم نهایی که از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود) قرار بگیرد.

پیش از این بازی ساسولو در دیداری خانگی برابر کالیاری به میدان رفت و میهمانش را با نتیجه یک بر صفر شکست داد. عبدور هرویی در دقیقه ۱۸ تنها گل تیم ساسولو را در این بازی به ثمر رساند. ساسولو در مرحله بعدی باید به مصاف یوونتوس مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها برود.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.