سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در خصوص آخرین وضعیت تیمش قبل از مصاف با الچه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا به خبرنگاران توضیح داد.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در خصوص آخرین وضعیت تیمش قبل از مصاف با الچه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا به خبرنگاران توضیح داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی در نشست خبری پیش از بازی خارج از خانه مردانش برابر الچه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا - دیداری که از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود - درباره وضعیت بازیکنانش به خصوص ادن ازار و گرت بیل صحبت کرد. به تازگی خبرهایی منتشر شده مبنی بر اینکه ادن ازار به دلیل به دست نیاوردن فرصت بازی در رئال مادرید ممکن است در ماه ژانویه از کهکشانی‌ها جدا شود.

آنچلوتی در پاسخ به این سؤال که آیا او از باشگاه خواسته بوده که با عمل جراحی ادن ازار برای بازگشت در زمستان موافقت کند، گفت: خیر. ما در این باره حرفی نزده‌ایم. واقعاً می‌گویم، ما هیچ حرفی نزده‌ایم. من با پزشک تیم هم صحبت نکردم چون خود او این موضوع را به من گفت. فکر می‌کنم که خود ادن هم این موضوع را دیگر فراموش کرده است. این یک واقعیت است که ازار و بیل مدت زیادی خانه‌نشین بوده‌اند. ازار از یک ماه و نیم پیش هنوز به آمادگی جسمی کامل نرسیده است. من اما لازم نمی‌بینم که او را نصیحت کنم چون او شخصیت و تجربه کافی برای انتخاب چیزی که به صلاحش هست را دارد.

کارلتو در پاسخ به این سؤال که آیا ترجیح می‌دهد بعضی از بازیکنانش در بازار ژانویه فورخته شوند، تأکید کرد: رویکرد تیم من بد نیست و بازیکنان بسیار جدی کار می‌کنند. جوی که میان آنها وجود دارد هم خوب است. من هم با هیچ‌کدام‌شان مشکلی ندارم و نخواهم داشت چون آنها بازیکنانی حرفه‌ای هستند. خروج ادن ازار؟ فعلاً که او بازیکن رئال مادرید است و دارد با ما تمرین می‌کند. پس دلیلی برای فکر کردن به چیزهای دیگر وجود ندارد.

سرمربی ایتالیایی کهکشانی‌ها در ادامه با اشاره به ناآمادگی تیبو کورتوا دروازه‌بان بلژیکی این تیم برای بازی مقابل الچه اظهار داشت: مشکل او خیلی جدی نیست. فقط چند روز باید استراحت کند. من مطئنم که او به بازی یکشنبه هفته آینده خواهد رسید.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.