پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به لغو دیدار جام حذفی این تیم گفت: استقلالی‌ها دلیل و بهانه‌ای برای صحنه سازی در کرونا ندارند و بدبینی پیکانی‌ها به این موضوع عجیب است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابتلای تعداد زیادی از اعضای تیم استقلال به ویروس کرونا باعث شد با تصمیم سازمان لیگ دیدار امروز این تیم مقابل پیکان در جام حذفی لغو و به زمان دیگری موکول شود که این موضوع با واکنش برخی از مسئولان تیم پیکان مواجه شد و آنها خواهان شفاف سازی بیشتر در این خصوص شدند.

ایوب اصغرخانی پیشکسوت آبی پوشان در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: بدبینی مسئولان پیکان عجیب است چون دلیلی ندارد که استقلالی‌ها بخواهند صحنه سازی کرده و از بازی کردن طفره بروند. کرونا مقوله‌ای نیست که بتوان روی آن ریسک و با آن شوخی کرد. به خصوص الان که سویه های جدید آن هم آمده و قدرت شیوع آن بسیار زیاد است.

وی اضافه کرد: پیکانی‌ها که مشکوک هستند و اعتراض می‌کنند، آیا حاضر به پذیرفتن ریسک بازی با تیمی که حتی گفته می‌شود به کرونا ابتلا شده‌اند را دارند؟

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: در شرایطی که اولویت همه کشور و یا بهتر است بگویم همه دنیا بر حفظ سلامت مردم و جلوگیری از اشاعه این ویروس است، باید بد بینی را کنار گذاشت و اولویت را بر مبارزه با کرونا قرار داد و در این خصوص بدبینی را کنار گذاشت. امیدوارم بازی جام حذفی هم بین استقلال و پیکان در زمانی بهتر که از سلامت همه بازیکنان اطمینان حاصل شد انجام می‌شود.

اصغرخانی در خصوص آخرین شرایط آبی پوشان بیان داشت: خوشبختانه استقلال بهترین نیم فصل خود را در سالهای اخیر سپری کرد و با صدرنشینی در نیم فصل کارش را خاتمه داد. نیم فصل دوم رقابت‌ها دشوار تر می‌شود و حفظ موقعیت صدرنشینی تا پایان فصل بسیار دشوار است. از همین رو کادر فنی باید با هوشیاری تمام دست به تقویت تیم بزند.

کارشناس فوتبال تاکید کرد: نقل و انتقالات ابتدای فصل استقلال خوب بود و این را آمار بازیکنان جدید این تیم تایید می‌کند. همه بازیکنان جدید استقلال عملکرد خوبی داشتند و در موفقیت‌های این تیم سهیم بودند. امیدوارم کادر فنی با همان هوشیاری و دقتی که در ابتدای فصل بازیکنان جدید را به خدمت گرفتند در نیم فصل هم بازیکنان تاثیر گذاری را جذب کنند.

هافبک پیشین آبی پوشان در خصوص پست‌هایی که این تیم به بازیکن نیاز دارد گفت: این حرف بارها از سوی کارشناسان بیان شده و خود مجیدی هم به آن اشاره داشته است. شاید بیشترین نیاز به یک هافبک بازی ساز که قابلیت بازی گردانی و کارگردانی در میانه میدان را داشته باشد، احساس می‌شود.

مربی سابق تیم‌های پایه استقلال گفت: البته در این پست بازیکنی مثل رضا آذری هست که از تیم‌های پایه آمده و محصول آکادمی باشگاه می‌باشد که مجیدی هم به او اعتقاد دارد. شاید اگر فرصت بیشتری به آذری داده شود او همان گم شدهای باشد که استقلال مدتهاست به دنبالش می‌گردد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )