سرمربی تیم فوتبال رُم از عملکرد شاگردانش مقابل کالیاری در سری A ایتالیا ابراز خوشحالی کرد.

سرمربی تیم فوتبال رُم از عملکرد شاگردانش مقابل کالیاری در سری A ایتالیا ابراز خوشحالی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو در پی برتری یک بر صفر خانگی شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل کالیاری در هفته بیست‌ودوم سری A ایتالیا، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «DAZN» در مواجهه با این پرسش که «چرا رُم کار حریفانش در جریان بازی را زودتر تمام نمی‌کند؟»، با لبخندی گفت: پرسش فوق‌العاده‌ای است اما جوابی برای آن ندارم.

وی در خصوص این بازی هم اظهار داشت: این بردی فوق‌العاده مهم بود. ما کاملاً بازی را در کنترل داشتیم اما روند بازی طوری بود که نتیجه نهایی می‌توانست یک - یک شود. روی پاتریسیو توپ ژوائو پدرو را فوق‌العاده مهار کرد اما به طور کلی ما بر بازی تسلط داشتیم. در نهایت هم نتیجه نهایی به حساب می‌آید و ما به برتری یک بر صفر رسیدیم، این در حالی است که نتیجه نهایی می‌توانست ۴ بر صفر یا ۵ بر صفر هم شود.

سرمربی پرتغالی رُم تصریح کرد: وقتی تیم خوب بازی می‌کند، مربی فشاری حس نمی‌کند و تنها در مقطع پایانی بازی کمی فشار روی خود حس کردیم. بازیکنان ما به این برد نیاز داشتند که این برد به دست آمد که این برای‌مان خیلی مهم است.

آقا خاص همچنین در تمجید از خرید جدیدش که در این بازی گل جالوروسی را در دقیقه ۳۳ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، خاطرنشان کرد: حقیقت این است که ما نیاز به سرژیو اولیویراهای بیشتری داریم، بازیکنانی که عملکرد و تجربه خوبی دارند و می‌دانند که در مقاطع حساس بازی چه کار کنند. اولیویرا، پیرلو یا پیانیچ نیست اما از آن دست بازیکنانی است که ما به آنها نیاز داریم.

رُم با این برد ۳۵ امتیازی شد و به رده ششم جدول رده‌بندی صعود کرد و بالاتر از لاتزیو ایستاد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.