جدایی مهاجم فرانسوی باشگاه الهلال از این تیم جدی شده و مسئولان باشگاه به دنبال توافق با جانشین گومیس در نقل و انتقالات زمستانی هستند.

جدایی مهاجم فرانسوی باشگاه الهلال از این تیم جدی شده و مسئولان باشگاه به دنبال توافق با جانشین گومیس در نقل و انتقالات زمستانی هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نوشته روزنامه الریاضیه عربستان باشگاه الهلال در آستانه توافق با آنتونی مودیست مهاجم فرانسوی کلن آلمان قرار دارد.

بر این اساس؛ مودیست در لیست الهلال جانشین بافتیمی گومیس فرانسوی خواهد شد که گفته می‌شود پیشنهاداتی از سه باشگاه قطری دریافت کرده و تصمیم دارد در لیگ این کشور بازی کند.

قیمت مودیست فرانسوی بازیکن ۳۴ ساله باشگاه کلن آلمان دو میلیون یورو اعلام شده است. این بازیکن همچنین سابقه حضور در باشگاه نیس فرانسه را نیز داشته است.

گومیس با وجود کسب دو عنوان قهرمانی با پیراهن الهلال در لیگ قهرمانان آسیا، عنوان آقای گلی لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ عربستان در هفته‌های اخیر نیمکت‌نشین شده و به این موضوع معترض است. ژاردیم سرمربی پرتغالی الهلال به همین دلیل به دنبال جذب گزینه جانشین است و با جدایی گومیس در این مقطع موافقت خواهد کرد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.