سرمربی تیم فوتبال لیورپول به سخت شدن کار تیمش در نبود دو ستاره اصلی خط حمله اذعان کرد اما این موضوع را بهانه‌ای برای نتیجه نگرفتن ندانست.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول به سخت شدن کار تیمش در نبود دو ستاره اصلی خط حمله اذعان کرد اما این موضوع را بهانه‌ای برای نتیجه نگرفتن ندانست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ پس از پیروزی ۳ بر صفر روز گذشته (یکشنبه) مردانش برابر برنتفورد در هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر انگلیس، گفت: راستش بازی کردن مقابل برنتفورد کاری بی‌نهایت سخت است. سبک بازی آنها در حالت عادی متفاوت از سایر تیم‌هاست اما مقابل ما این تیم طوری بازی کرد که واقعاً کارمان را سخت کرد. خیلی از دقایق بازی توپ روی هوا بود و تنها زمانی که توپ روی زمین می‌ماند می‌‌توانستیم فوتبال بازی کنیم. بازی روانی نبود و در چنین شرایطی ضربات شروع مجدد می‌توانند باز کننده قفل بازی باشند. در این بازی هم دقیقاً همین اتفاق رخ داد. ما شاید حتی زودتر هم می‌توانستیم به گل برسیم اما گل‌های دوم و سومی که زدیم فوق‌العاده بودند.

کلوپ با اشاره به گلزنی فابینیو، مینامینو و چمبرلین افزود: در تیم ما همیشه همه به صرف گلزنی دعوت هستند اما کار امشب بازیکنان گلزن واقعاً خوب بود. آنها و دیگر بازیکنان تیم سخت تلاش کردند و این همان کاری است که می‌بایست انجام می‌دادند. اینکه مسئولیت گلزنی روی شانه‌های دیگر بازیکنان تیم افتاده کاملاً طبیعی است. ما وقتی که محمد صلاح و سادیو مانه (به جام ملت‌های آفریقا) رفتند می‌دانستیم که اوضاع چگونه خواهد شد. با این حال نتیجه بازی به ما برای حفظ آرامش‌مان و فرونشاندن حاشیه‌‌هایی که اخیراً درباره تیم‌ ما شکل گرفته است کمک می‌کند. ما راه حل مشکلات‌مان را پیدا می‌کنیم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.