سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: سعی می‌کنیم مقابل مس از بازیکنانی که کمتر بازی کرده‌اند استفاده کنیم تا بتوانیم در این بازی با انرژی مضاعفی نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: سعی می‌کنیم مقابل مس از بازیکنانی که کمتر بازی کرده‌اند استفاده کنیم تا بتوانیم در این بازی با انرژی مضاعفی نتیجه بگیریم. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از ‌سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد در نشست خبری پیش از دیدار فردا برابر مس کرمان گفت: می‌دانیم که دیدار سختی در پیش داریم. مانند سایر مسابقات، بازی آسان در فوتبال وجود ندارد. مس کرمان، تیم خوب و با برنامه‌ای است. آنها در لیگ یک شرایط خوبی دارند و بازی‌هایشان را آنالیز کرده‌ایم. تیم کاملا قابل احترامی هستند و فردا باید خیلی حواس جمع باشیم تا بتوانیم به موفقیت دست پیدا کنیم.

سرمربی فولادخوزستان افزود: سعی می‌کنیم بازیکنانی که در دیدار ۳ روز قبل برایمان به میدان رفته‌اند را استراحت بدهیم و برای دیدار فردا، از بازیکنانی که کمتر بازی کرده‌اند استفاده کنیم تا بتوانیم برای این بازی انرژی مضاعف و شرایط خوبی داشته باشیم تا به نتیجه برسیم.

نکونام در پایان گفت: همانطور که گفتم، مس کرمان در لیگ یک نتایج خوبی گرفته و شرایطشان در لیگ یک ایده‌آل است. امیدوارم فردا بتوانیم با برنامه بازی کنیم و بچه‌هایمان تمرکز کامل داشته باشند تا ان‌شاءالله به موفقیت برسیم.

گفتنی است پیش از این قرار بود پرواز کاروان فولاد به سمت کرمان راس ساعت ۱۶ انجام شود اما با اعلام فرودگاه اهواز، این پرواز تاکنون نزدیک به ۴ ساعت تاخیر داشته است. با توجه به اینکه به محض رسیدن فولادی‌ها به هتل محل اقامت تیم در کرمان، جلسه فنی برگزار می‌شود، کنفرانس مطبوعاتی جواد نکونام سرمربی تیم پیش از پرواز کاروان فولادی‌ها انجام شد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.