سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: پرونده انضباطی محمدحسین کنعانی زادگان مفتوح است و بستگی به تصمیم کمیته اخلاق دارد تا وضعیتش برای حضور در تیم ملی ایران بررسی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران درباره ترک مراسم بدرقه تیم بانوان از سوی دراگان اسکوچیچ گفت: اسکوچیچ ناراحت نبود بلکه دندان درد داشت. او وقت دکتر داشت و رفت که به درمان خودش برسد. اتفاقا الان وقت جلسه با آقای عزیزی خادم داشت اما خواست تا به زمان دیگری بیفتد.

وی که در جمله نخست خود مدعی دندان درد اسکوچیچ شده بود، افزود: گوش او از روزی که آمده خیلی درد می‌کرد. از آقای عزیزی خادم خواست جلسه امروز به فردا موکول شود. رئیس فدراسیون هم برنامه را تغییر داد.

خورشیدی درباره زمان اعلام لیست تیم ملی فوتبال ایران برای بازی با عراق و امارات تاکید کرد: لیست تیم ملی دو روز قبل از شروع اردو اعلام می‌شود.

سرپرست تیم ملی ایران درباره زمان اینکه تکلیف حضور محمدحسین کنعانی زادگان با توجه به فایل‌های صوتی و تصویری شخصی که از او منتشر شده است چه خواهد شد گفت: پرونده او در حال بررسی است. کنعانی زادگان در قطر است و برای تیم باشگاهی خود بازی می‌کند. نماینده این بازیکن این هفته به کمیته اخلاق می‌آید. پرونده او مفتوح است و بستگی به تصمیم کمیته اخلاق دارد که در این باره تصمیم گیری کند.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.