وینگر تیم فوتبال آلومینیوم اراک مدعی شد که داور بازی تیمش برابر سپاهان دو پنالتی مسلم اراکی‌ها را نادیده گرفته است.

وینگر تیم فوتبال آلومینیوم اراک مدعی شد که داور بازی تیمش برابر سپاهان دو پنالتی مسلم اراکی‌ها را نادیده گرفته است. محمد علی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی خانگی تیمش برابر سپاهان گفت: سپاهان تیمی است که در هر بازی ۱۰ موقعیت گل ایجاد می‌کند، ولی ما به خوبی آنها را آنالیز کرده بودیم و فقط یکی دو موقعیت در دقایق پایانی نصیب سپاهان شد. تیم ما خوب بازی کرد و چند موقعیت خوب را از دست دادیم که یکی از آنها ضربه سر من بود که گلر سپاهان به خوبی مهارش کرد. فکر می‌کنم می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم و برد حق ما بود.

وی با اشاره به داوری این مسابقه تصریح کرد: داور دو پنالتی مسلم به سود ما نگرفت. در صحنه اول دانیال اسماعیلی‌فر پای من را زد و در صحنه دوم هم روی هوا با آرنج به من ضربه زد. کارشناسان گفته‌اند که صحنه اول خطا نبود، ولی باید بگویم که هر دو صحنه خطا بود. ما در پنج شش بازی از داوری ضربه خوردیم، ولی صحبت یا اعتراضی نکردیم.

وینگر آلومینیوم اراک در مورد بازی جام حذفی برابر سپاهان خاطرنشان کرد: قطعاً بازی سختی داریم و جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد، ولی تلاش می‌کنیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم.

علی‌نژاد که هنوز در لیگ امسال برای تیمش گل نزده است، در این مورد گفت: با اینکه در گل زدن خیلی بدشانس بودم، ذهنم را درگیر گل نزدن نمی‌کنم. این درست که از دست رفتن موقعیت هر بازیکنی را ناراحت می‌کند، ولی هدف من این است که بیشتر پاس گل بدهم، چون پاس گل دادن را بیشتر دوست دارم.

این خبر حدود ۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.