سرمربی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند می‌گوید که او و شاگردانش می‌خواهند در بالای جدول بوندس‌لیگا باقی بمانند و برای قهرمانی بجنگند.

سرمربی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند می‌گوید که او و شاگردانش می‌خواهند در بالای جدول بوندس‌لیگا باقی بمانند و برای قهرمانی بجنگند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارکو رُز در پی برتری ۵ بر یک شب گذشته (جمعه) شاگردانش مقابل فرایبورگ در هفته نوزدهم بوندس‌لیگای آلمان به شبکه تلویزیونی «DAZN» گفت: محمد داهود با گلی که در این بازی زد، پاداش عملکرد خوبش را در این بازی گرفت. او بازی خیلی خوبی را از خود به نمایش گذاشت. ما در این دیدار کارهای درست و خوب زیادی انجام دادیم. شاید به اندازه‌ای که بر بازی تسلط داشتیم به سمت دروازه فرایبورگ شوت نزدیم.

وی افزود: ما در بازپس‌گیری تو به دفعات موفق بودیم، در جایگیری در زمین هم عالی کار کردیم و دو گل هم از روی ضربات شروع مجدد به ثمر رساندیم. نیمه اول عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به ثمر رساندیم. سپس در آغاز نیمه دوم با به ثمر رساندن گل چهارم، تسلط‌ مان بر بازی را تثبت کردیم و بازی خیلی خوبی را تا پایان از خود به نمایش گذاشتیم. زمانی هم که توپ را در اختیار نداشتیم، در خط میانی به هم نزدیک بازی کردیم و فضاها را به روی فرایبورگ بستیم.

سرمربی بوروسیا دورتموند در پایان خاطرنشان کرد: روز خوبی بود. ما پیش از تعطیلات زمستانی دو بازی بد را تجربه کردیم و بوندس‌لیگا برای‌مان خسته کننده شده بود اما حالا با سه امتیاز از زمین خارج شدیم. ما می‌خواهیم بالای جدول بمانیم، اما در برخی بازی‌ها ثبات لازم را نداشته‌ایم.

دورتموند با این برد ۴۰ امتیازی شد و ضمن استحکام بخشیدن به جایگاه خود در رده دوم جدول، اختلافش با بایرن مونیخ صدرنشین را به سه امتیاز کاهش داد.

این خبر حدود ۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.