بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که دچار مصدومیت بود، در لیست امروز تیمش برای دیدار مقابل فجرسپاسی شیراز قرار دارد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که دچار مصدومیت بود، در لیست امروز تیمش برای دیدار مقابل فجرسپاسی شیراز قرار دارد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم‌های پرسپولیس و فجر سپاسی شیراز از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (پنجشنبه) در هفته پانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند.

* امید عالیشاه، علی شجاعی، حامد پاکدل و وحدت هنانوف به دلیل مصدومیت و منوچهر صفروف با صلاحدید کادرفنی در لیست پرسپولیس برای این بازی قرار نگرفتند. عیسی آل‌کثیر نیز به دلیل پارگی رباط صلیبی فصل بیست‌و‌یکم را به طور کامل از دست داده است. در این میان محمد شریفی که به دلیل مصدومیت در تمرینات چند روز اخیر تیمش غایب بود، در لیست پرسپولیس برای دیدار امروز حضور دارد.

* رضا درویش و بیژن ذوالفقارنسب مدیرعامل و رئیس جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه حاضر شدند تا از نزدیک نظاره‌گر عملکرد سرخپوشان باشند.

* برخلاف شایعات مطرح شده در خصوص ادامه همکاری کارگزار پرسپولیس با این باشگاه، تبلیغات محیطی در دیدار امروز سرخپوشان مانند مسابقات گذشته توسط کارگزار باشگاه اجرا شد.

* یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی در مراسم پیش از آغاز بازی به سمت نیمکت فجرسپاسی رفتند و با مربیان این تیم عکس یادگاری گرفتند.

* ایمان صادقی، شهرام گودرزی، عرفان معصومی و چند بازیکن است به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و با مربیان این تیم به خوش و بش پرداختند.

* ماریو تات و ملادن از اعضای کادرفنی تیم ملی فوتبال در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.