ستاره سوئدی خط حمله میلان نه قصد تمدید قرارداد دارد بلکه می‌خواهد تا روز بازنشستگی‌اش در این تیم بماند.

ستاره سوئدی خط حمله میلان نه قصد تمدید قرارداد دارد بلکه می‌خواهد تا روز بازنشستگی‌اش در این تیم بماند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ نشانه‌ای دیگر از تمایل خود برای تمدید قراردادش با میلان را ارائه کرد. ستاره سوئدی که هفته گذشته گفته بود از سرمربی‌اش خواسته شرایط تمدید قرارداد او را مهیا کند، حالا می‌گوید دوست دارد آنقدر به دوران بازی‌اش در روسونری ادامه دهد که با نسل سوم خانواده مالدینی - اسطوره و مدیر ورزشی فعلی باشگاه میلان - هم‌تیمی شود.

ایبرا که شب گذشته (یکشنبه) میهمان برنامه «که تمپو که فا» در شبکه تلویزیون «رآی تِرِه» ایتالیا بود در پاسخ به سؤال که آیا از زندگی پس از بازنشستگی می‌ترسد گفت: نمی‌دانم بعد از تمام شدن دوران فوتبالم چه اتفاقی برای من رخ خواهد داد. به همین دلیل کمی از بازنشستگی می‌ترسم. ببینیم چه می‌شود اما من می‌خواهم آنقدر به بازی کردن ادامه دهم که دیگر هیچ حسرتی نداشته باشم.

زلاتان یکی از معدود بازیکنانی است که همزمان با دو نسل متفاوت از اعضای یک خانواده بازی کرده است. او در زمان حضورش در یوونتوس و اینتر رقیب پائولو مالدینی کاپیتان سابق میلان بود و حالا هم تیمی فرزند مدیرورزشی روسونری یعنی دانیل مالدینی است.

ستاره ۴۰ ساله سوئدی در این باره هم اظهار داشت: حیرت‌آور است. ببینم تا کجا برای فوتبال بازی کردن هیجان دارم. شاید توانستم با پسر دانیل هم همبازی شوم.

ایبرا می‌گوید اگر لازم باشد در ادامه روزهای بازیگری‌اش حتی ممکن است تغییر پست هم بدهد. او اظهار داشت: من در یکی از تیم‌هایم به خاطر اینکه از دروازه‌بان‌مان راضی نبودم، درون دروازه ایستادم. به او گفتم" از زمین برو بیرون. خودم دروازه‌بان می‌شوم!" در گذشته خیلی وسواس زیبا بازی کردن داشتم اما الان پخته‌تر شده‌ام. در کودکی خیلی پرتحرک بودم و والدینم هرگز نمی‌توانستند مرا کنترل کنند. الان هم هر روز صبح با بدن درد از خواب بیدار می‌شوم اما هنوز هم اهدافی در سر دارم. باید عادت کنم و به اتفاقاتی که می‌افتد نگاه مثبت داشته باشم.

ابراهیموویچ در انتها فاش کرد که پسرش وینسنت یک فوتبالیست خاص را به عنوان الگوی خود قبول دارد. او گفت: او عاشق رینو (جنارو) گتوسو است و ذهنیتش هم مثل اوست، چون وقتی دست به کاری می‌زند آن را ۲۰۰ درصد درست انجام می‌دهد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )