مدافع تیم فوتبال هوادار ابراز امیدواری کرد، آنها در بازی روز پنجشنبه برابر پرسپولیس بدشانسی نیاورده و نتیجه مطلوبی کسب کنند.

مدافع تیم فوتبال هوادار ابراز امیدواری کرد، آنها در بازی روز پنجشنبه برابر پرسپولیس بدشانسی نیاورده و نتیجه مطلوبی کسب کنند. محمد ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بدون گل هوادار برابر نفت مسجدسلیمان و عملکرد ضعیف این تیم در امتیازگیری گفت: نفت مسجدسلیمان به تساوی راضی بود، ولی ما چند موقعیت را با بی‌دقتی از دست دادیم و یک توپ را به تیر زدیم. حتی دروازه خالی نفت را هم باز نکردیم. متأسفانه تا الان خوب امتیاز نگرفته‌ایم. البته این را هم باید در نظر گرفت که با قرعه سختی مواجه شدیم و در هفته‌های گذشته با تیم‌های پرقدرتی مثل استقلال، سپاهان و فولاد در زمین آنها بازی کرده‌ایم.

وی در واکنش به برخی انتقادها از هوادار و اینکه گفته می‌شود آنها یک تیم تدافعی هستند، تصریح کرد: من این انتقاد را غیرمنصفانه می‌دانم و باز هم تأکید می‌کنم که بازی‌های سختی را انجام دادیم. مطمئن باشید هیچ تیمی حاضر نمی‌شود مقابل استقلال، سپاهان و پرسپولیس تهاجمی فوتبال بازی کند، ولی ما در بازی با استقلال در همان هفته اول نمایش خوبی داشتیم. این موضوع را قبول ندارم که هوادار یک تیم تدافعی است.

مدافع تیم فوتبال هوادار در مورد دیدار روز پنجشنبه تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: من در ذوب‌آهن با کادر فنی پرسپولیس کار کرده‌ام و می‌دانم که آنها کیفیت بالایی دارند. پرسپولیس تیم پرقدرتی است و می‌دانیم بازی آسانی در پیش نخواهیم داشت. آنها در خیلی از زمینه‌ها بالاتر از ما هستند، ولی ما تمام هد‌ف‌مان این است که از این بازی امتیاز بگیریم. فقط امیدوارم در بازی با پرسپولیس بدشانس نباشیم و اگر موقعیتی به دست آوردیم از آنها به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.