بانوی پیر با یک خانه‌تکانی کوچک در پنجره ژانویه سعی در تغییر دادن وضعیت نابسامانی است که در آن قرار دارد.

بانوی پیر با یک خانه‌تکانی کوچک در پنجره ژانویه سعی در تغییر دادن وضعیت نابسامانی است که در آن قرار دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه کوریره دلاسرا، تیم فوتبال یوونتوس یکی از بحرانی‌ترین فصول یک دهه اخیرش را سپری می‌کند. تیم تحت هدایت ماسیمیلیانو آلگری در رده هفتم جدول رده‌بندی سری A است و به تازگی هم با مشکلاتی خارج از گود مواجه و متهم به سندسازی درباره حساب‌های مالی شده است. به فرض اینکه این مشکلات غیرفوتبالی اجازه بدهد، بانوی پیر قصد دارد در ماه ژانویه اقداماتی را برای تقویت تیمش انجام دهد.

خواسته کادر فنی خرید بازیکنان جدید است اما با توجه به اوضاع اقتصادی نه چندان جالب، امکان این کار بدون فروش بازیکن میسر نیست و به همین دلیل هم ماسیمیلیانو آلگری سرمربی تیم نام چهار بازیکن را به باشگاه اعلام کرده که با فروش آنها می‌تواند درآمد کسب کند.

به نوشته کوریره دلاسرا، چهار بازیکنی که آلگری به باشگاله معرفی کرده، شامل دژان کولوسفسکی، آدرین رابیو، آرون رمزی و آرتو ملو می‌شود که همه آنها بازیکنانی هستند که طی دو فصل اخیر به بانوی پیر محلق شده‌اند.

در میان این بازیکنان احتمال فروش آرتور ملو از همه بیشتر به نظر می‌رسد چرا که این هافبک برزیلی در این فصل از رقابت‌های سری A تنها ۴ بازی انجام داده و سه بازی دیگر هم در لیگ قهرمانان داشته است هرچند که او نسبت به جدایی از بانوی پیر بی‌میل به نظر می‌رسد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.