نماینده باشگاه استقلال گفت: برای ۱۳ بازی در لیگ ۱۳۰ میلیارد تومان درآمد داریم و تضمین لازم را به سازمان لیگ دادیم.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه‌ای که امروز صبح با حضور شهاب‌الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال، حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ، مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال و معاونان وی در محل سازمان لیگ برگزار شد، در نهایت مقرر شد که تبلیغات محیطی توسط باشگاه استقلال انجام شود.

همچنین باشگاه استقلال اعلام کرد که امروز مبلغ سهم سازمان لیگ را واریز کرده و برای ادامه مسابقات هم تضامین لازم را به سازمان لیگ تحویل داده است.

سعید فتاحی نماینده باشگاه استقلال در این خصوص در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: مثل تمام قراردادها که باید تضمین داشته باشد، ما هم تضمین دادیم.

وی درباره جزئیات درآمد باشگاه استقلال از تبلیغات محیطی تصریح کرد: درخواست استقلال برای ۱۳ بازی ۱۳۰ میلیارد تومان درآمد است. سهم سازمان لیگ عددی می شد که برای آن عدد تضمین لازم را گذاشتیم.

نماینده باشگاه استقلال درباره سهم ورزشگاه آزادی از تبلیغات محیطی هم گفت: استقلال با ورزشگاه آزادی قراردادی دارد که سالهای قبل بدون تبلیغات، برای انجام هر مسابقه ۲۳۹ میلیون بوده است. امسال تبلیغات محیطی در همه جای ورزشگاه و حتی بلیت فروشی در اختیار ما است و مبلغ ۱ میلیارد و ۳۲۹ میلیون تومان مسابقات به ورزشگاه می دهیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.