سرمربی تیم فوتبال اینتر دلیل برتری بازیکنانش مقابل تیم تحت هدایت تیاگو موتا را صبوری آنها برای استفاده درست از موقعیت‌ها دانست.

سرمربی تیم فوتبال اینتر دلیل برتری بازیکنانش مقابل تیم تحت هدایت تیاگو موتا را صبوری آنها برای استفاده درست از موقعیت‌ها دانست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اینتر شب گذشته (چهارشنبه) در هفته پانزدهم سری A میهمان خود تیم اسپتزیا که تحت هدایت تیاگو موتا قرار دارد را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. یک گل از روبرتو گالیاردینی و یکی دیگر از لائوتارو مارتینس از روی نقطه پنالتی در اواسط هر یک از دو نیمه به نراتزوری کمک کرد دهمین پیروزی‌ فصلش را کسب کند و به لطف آن فاصله‌اش را با صدر جدول به تنها دو امتیاز کاهش دهد.

سیمونه اینزاگی سرمربی آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان در خصوص این بازی به شبکه DAZN گفت: بازی مهمی بود و ذهنیت تیم برای مواجه شدن با حریف مناسب. عملکرد منسجمی داشتیم، هر چند که شنبه هفته آینده یک بازی بسیار سخت دیگر پیش رو داریم.

اینزاگی که تیمش شنبه هفته آینده میهمان رمِ ژوزه مورینیو است، گفت: ما داریم رفته رفته بهتر می‌شویم. با این اتحاد و انگیزه‌ای که در تیم موج می‌زند، جای پیشرفت زیادی برای آن متصور هستم. می‌دانستیم که حریف عقب می‌نشیند. به همین دلیل فقط با صبوری می‌شد قفل بازی را باز کرد. باید به همین روندی که در پیش گرفته‌ایم ادامه دهم چون آتالانتا (نزدیک‌‌ترین تعقیب کننده اینتر در جدول با ۳ امتیاز اختلاف) دارد خیلی خوب نتیجه می‌گیرد. میلان و ناپولی هم با سرعت پیش می‌روند.

دنزل دومفریس مدافع هلندی اینتری‌ها در پی مصدومیت متئو دارمیان به ترکیب اصلی این تیم برگشت و با عملکردش رضایت اینزاگی را جلب کرد. او گفت: من واقعاً از او راضی‌ام. در بازی‌های قبلی او را کنار گذاشتم چون دارمیان داشت خیلی خوب کار می‌‌کرد. دامفرایس اما ارزش افزود تیم ماست.

سرمربی سابق لاتزیو درباره مصاف هفته آینده‌اش با ژوزه مورینیو در رم در حالی که اینتر چند بازیکن مصدوم مانند استفان دفری دارد هم تأکید کرد: در روزهای آتی باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. امروز ما دو مدافع آماده داشتیم و من دی‌مارکو را هم به آنها اضافه کردم.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.