دبیرکل ستاد برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ آغاز بهره‎برداری تمامی ورزشگاه‌های مورد استفاده در این رقابت‎ها را ارزشمند و مایه افتخار دانست.

دبیرکل ستاد برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ آغاز بهره‎برداری تمامی ورزشگاه‌های مورد استفاده در این رقابت‎ها را ارزشمند و مایه افتخار دانست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسن عبدالله الذوادی در افتتاحیه مسابقات جام کشورهای عربی با اشاره به این موضوع گفت: خوشحالیم که امروز افتتاح و بهره‎برداری رسمی از دو استادیوم البیت و ورزشگاه ۹۷۴ صورت می‏‌گیرد. مایه افتخار است که یک سال قبل از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ تمامی ورزشگاه‌ها به مرحله بهره‎برداری رسیده و آماده برگزاری رقابت‌‏ها هستیم.

استادیوم البیت نماد معماری عربی و نشان‎دهنده تاریخ واصالت ماست. در حالی که در ورزشگاه ۹۷۴ معماری مدرن همراه با زیبایی و ابتکار به تصویر کشیده شده و دوستداران فوتبال از تماشای مسابقات در این دو ورزشگاه لذت می‌‏برند.

اینفانتینو رئیس فدراسیون جهان فوتبال هم در این مراسم از آمادگی کلیه ورزشگاه‌های جام جهانی برای برگزاری این مسابقات در قطر اظهار رضایت کرد و برگزاری مسابقات جام کشورهای عربی را فرصت مناسبی برای تمرین برگزاری مسابقات جام جهانی در قطر دانست.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.