سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد اطمینان دارد این تیم در هفته‌های آتی شرایط بهتری پیدا می‌کند و در لیگ برتر می‌ماند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد اطمینان دارد این تیم در هفته‌های آتی شرایط بهتری پیدا می‌کند و در لیگ برتر می‌ماند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، اکبر میثاقیان در نشست خبری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل فجرسپاسی اظهار داشت: در دو بازی قبل حضور نداشتم و امروز به نوعی دومین دیداری بود که کنار زمین حاضر بودم. پدیده در شرایط آرمانی از نظر بدنی، روحی و ذهنی قرار نداشت، اما امروز بهتر بودیم و موقعیت‌هایی داشتیم که شانس نداشتیم. امیدوارم بازی‌های بعدی نتیجه بگیریم.

وی در مورد اینکه چه زمانی قرار است نتایج ناامیدکننده پدیده به پایان برسد، تصریح کرد: قول می‌دهم تا هفته هشتم یا نهم تیم شرایط خوبی داشته باشد و تا هفته‌های دهم، یازدهم در جدول شرایط بهتری پیدا کنیم. البته بازیکنانم سعی می‌کنند بهترین نمایش خود را در زمین پیاده کنند. اگر تیم گل نمی‌زند، به دلیل استرسی است که بازیکنان دارند. تیم ما هر روز بهتر می‌شود، امروز هم موقعیت‌هایی داشتیم که گل نشدند. تیم ما تیم خوبی است و دم بازیکنانم گرم که سرشان را جلوی توپ گذاشتند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در واکنش به این سؤال که آیا قرار است کسی به کادر فنی اضافه شود، گفت: این موضوع را من باید بگویم که چه کسی بیاید یا نیاید و به خودم ارتباط دارد.

میثاقیان در مورد اینکه چرا پدیده در تهران تمرین می‌کند، خاطرنشان کرد: تیم ما شخصی و برای حمیداوی است. ایشان می‌گوید به تهران بیایید و یک روز هم می‌گوید به مشهد برگردیم. ما دائم در تهران نیستیم و دنبال مکان مناسبی برای برگزاری تمرینات هستیم، چرا که تیم برای مشهد است. مالک باشگاه می‌گوید در تهران تمرین کنید و ما هم می‌گوییم چشم!

وی درباره اینکه آیا ناراحت نیست پدیده در تهران تمرین می‌کند، گفت: من یک مربی حرفه‌ای هستم و ۴۸ سال به‌عنوان بازیکن و مربی کار کرده‌ام. هر جا حضور داشتم باعث موفقیت آن مجموعه شده‌ام! من بیشتر دوران مربیگری‌ام را بیرون از مشهد گذراندم و کمتر اینجا مربیگری کرده‌ام. دوست داریم یکبار دیگر به مشهد برگردیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش در لیگ برتر می‌ماند یا نه، تأکید کرد: شک نکنید در لیگ برتر می‌ماند.

میثاقیان راجع به اینکه بازی‌های سخت پدیده باقی مانده است و چه راهکاری برای حل مشکلات تیمش دارد، گفت: این موضوع را قبول دارم، چون چیز واضحی است. از روز اول اشراف نداشتم که چه اتفاقاتی در پدیده افتاده است. تیم اعتصاب کرده بود و جمع کردن تیم شاهکار بود. من در ایران معروف به جمع کردن تیم هستم. این کار هنر مربیگری است که انجام دادم. زیاد نباید نگران شویم و صد درصد شرایط پدیده بهتر خواهد شد.

وی با این سؤال هم روبه‌رو شد که آیا قولی به هواداران مشهدی برای ماندن پدیده در لیگ برتر می‌دهد، گفت: مورینیو هم قول نمی‌دهد، چه برسد به من، اما دیدید که سیاه‌جامگان را چند سال پیش در لیگ نگه داشتم و پدیده را سال اول بالا آوردم. هر موقع در شهرم بودم، موفق بوده و امام رضا (ع) به من کمک کرده است. هر کسی در مربیگری «تز» خودش را دارد. عاشق اینجا (مشهد) هستم. امروز استادیوم خالی است و فردا روزی تماشاگر می‌آید. فوتبال کش و قوس خودش را دارد. تیم بالا و پایین دارد، ولی جمع خواهد شد. شرایط آسانی نداریم، ولی نباید نگران بود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه اعضای تیم در مسافر‌خانه‌ای در تهران اسکان دارند، گفت: لطفا اینطوری نگویید. ما در مجموعه‌ای به نام یزدان که یک هتل است اسکان داریم. تیم نساجی مازندران و هوادار هم آنجا می‌آیند. غذاهایش هم مشکلی ندارند. خودم قبول ندارم دیر به مشهد برسیم، ولی پرواز تأخیر داشت. من سر بار تیم نیستم و آمده‌ام کمک کنم. می‌خواهم فوتبالم را در شهرم تمام کنم و بگویم خداحافظ. دوست دارم کنار شما حضور داشته باشم. لطفا از من دلخور نشوید، من یک مربی هستم و همین که تیم را جمع می‌کنم باید بگویید دستت درد نکند!

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )