سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: هوادار تحت پوشش یک شرکت خوب و مالی قرار گرفته است و بازیکنان خوبی در این اواخر به خدمت گرفته است.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: هوادار تحت پوشش یک شرکت خوب و مالی قرار گرفته است و بازیکنان خوبی در این اواخر به خدمت گرفته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از رفسنجان، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل هوادار در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: هوادار تیم خوبی است. این تیم تحت پوشش یک شرکت خوب و مالی قرار گرفته است و بازیکنان خوبی در این اواخر به خدمت گرفته است.

وی گفت: چند بازی این تیم را آنالیز کردیم و می‌دانیم که به هر حال تیم‌های تهرانی و با این شرایط همیشه خطرناک هستند. از این تیم‌ها درک انگیزشی دارم چون می‌دانم تیم‌هایی که مثل تیم خودمان از لیگ یک به لیگ برتر می‌آیند چه میزانی از انگیزه و توان خودشان را به کار می‌گیرند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان بیان کرد: با توجه به بازی سختی که مقابل مسجدسلیمان داشتیم توانستیم تیم را لحاظ ذهنی و تاکتیکی محیای این بازی کنیم. امیدوارم بتوانیم برنامه‌های مدنظرمان را جلو ببریم و انشاءالله آن تیمی که لایق‌تر و محق‌تر است پیروز میدان باشد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.