هفته هفتم لیگ برتر فوتسال با برتری تیم های مدعی گیتی پسند، مس سونگون و کراپ الوند به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته هفتم لیگ برتر فوتسال امروز یکشنبه برگزار شد که در یکی از بازی های حساس امروز تیم های گیتی پسند و سن ایچ ساوه در اصفهان به مصاف هم رفتند. این بازی در نهایت با نتیجه ۴ بر ۳ به سود گیتی پسند به پایان رسید. این بازی که تعیین کننده صدرنشین جدول در پایان این هفته بود، به ویژه در دقایق پایانی نیمه دوم جنجالی و پرحاشیه شد به طوری که دو عضو کادر فنی سن ایچ کارت قرمز گرفتند و محسن حسن زاده سرمربی این تیم هم با کارت زرد جریمه شده.

همچنین گیتی پسند صاحب سه ضربه پنالتی نقطه دوم شد که هر سه پنالتی را از دست داد اما در نهایت برنده از زمین خارج شد تا با ۳۱ امتیاز همچنان صدرنشین لیگ برتر باقی بماند.

در دیگر بازی این هفته، تیم مس سونگون در تبریز میزبان فردوس قم بود که این مسابقه با نتیجه ۷ بر ۱ به سود مس تمام شد. به این ترتیب مس ۲۹ امتیازی شد و جای سن ایچ را در رده دوم جدول گرفت تا نزدیکترین تعقیب کننده گیتی پسند باشد.

تیم مقاومت البرز در مشهد برابر فرش آرا با تساوی ۲ - ۲ متوقف شد و کراپ الوند هم در خانه خود برابر چیپس کامل مشهد به برد پرگل ۷ بر ۲ رسید.

جدال تیم های انتهای جدولی شهروند ساری و حفاری اهواز با نتیجه ۳ بر ۱ به سود شهروند تمام شد تا با این نتیجه، حفاری به قعر جدول سقوط کند.

نتایج هفته هفتم لیگ برتر فوتسال:

* گیتی پسند ۴ - سن ایچ ۳

* مس سونگون ۷ - فردوس قم ۱

* فرش آرا ۲ - مقاومت البرز ۲

* حفاری اهواز ۱ - شهروند ساری ۳

* فولاد زرند ۵ - سپاهان ۳

* راگا ۴ - زندی بتن ۳

* کراپ الوند ۷ - چیپس کامل ۲

جدول لیگ برتر فوتسال در پایان هفته دوازدهم:

۱- گیتی پسند ۳۱ امتیاز

۲- مس سونگون ۲۹ امتیاز

۳- سن ایچ ساوه ۲۷ امتیاز

۴- مقاومت البرز ۲۵ امتیاز

۵- کراپ الوند ۲۴ امتیاز

--------

۱۳- شهروند ساری ۸ امتیاز

۱۴- حفاری اهواز ۶ امتیاز

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.