باشگاه پیکان با مسئولان مجموعه ورزشی پاس قوامین به توافق رسید تا بازی‌های خانگی خود را در فصل جاری در این ورزشگاه برگزار کند.

باشگاه پیکان با مسئولان مجموعه ورزشی پاس قوامین به توافق رسید تا بازی‌های خانگی خود را در فصل جاری در این ورزشگاه برگزار کند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال پیکان که برای برگزاری دیدارهای خانگی این فصل خود دچار مشکل شده بود، در نهایت ورزشگاه پاس قوامین را به‌عنوان محل دیدارهای خانگی‌اش انتخاب کرد.

پیکانی‌ها که چند فصل پیاپی دیدارهای خانگی خود را در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار می‌کردند، در این فصل به دلیل اُفت کیفیت زمین چمن این ورزشگاه به صورت موقت راهی کرج و ورزشگاه انقلاب شدند. دو بازی خانگی پیکان در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد و در نهایت مسئولان این باشگاه قراردادی را برای برگزاری دیدارهای خانگی خود در ورزشگاه پاس قوامین یا دستگردی سابق امضا کردند.

این در حالی است که فردا (دوشنبه) باید میزبان دیدار با گل‌گهر سیرجان باشند و مسئولان گل‌گهر نسبت به اعلام نشدن محل برگزاری بازی معترض هستند، اما باشگاه پیکان ورزشگاه پاس قوامین را به سازمان لیگ اعلام کرده و سازمان لیگ باید به صورت رسمی این ورزشگاه را به‌عنوان میزبان دیدار خانگی پیکان معرفی کند.

پیکانی‌ها درصدد بودند دیدار خانگی قبلی خود را هم در ورزشگاه پاس قوامین برگزار کنند، اما نهایی نشدن قرارداد منجر به ادامه حضور موقت پیکانی‌ها در ورزشگاه انقلاب کرج شده بود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.