سرمربی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند می‌گوید که تیمش اگر می‌خواهد با بایرن مونیخ رقابت کند، باید بهتر از چیزی که حالا هست، شود.

سرمربی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند می‌گوید که تیمش اگر می‌خواهد با بایرن مونیخ رقابت کند، باید بهتر از چیزی که حالا هست، شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارکو رُز که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته سیزدهم بوندس‌لیگای آلمان، در خانه ولفسبورگ به برتری ۳ بر یک رسیدند و اختلاف یک امتیازی‌‌شان با بایرن مونیخ صدرنشین را حفظ کردند، پس از این دیدار گفت: روز خوبی برای ما بود و برد مهمی در این بازی بوندس‌لیگایی کسب کردیم.

وی همچنین در تمجید از مهاجم نروژی‌اش که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافت و در این بازی در دقیقه ۷۳ به زمین آمد و گل سوم زنبورها را هم هفت دقیقه بعد به ثمر رساند، خاطرنشان کرد: هالند این هفته تأثیر خوبی از خود روی تیم گذاشت. ارلینگ هر موقع که در زمین است، به ما انرژی زیادی می‌دهد. هالند تفاوت را رقم می‌زند و در دراز مدت نمی‌توان بازیکنی را جایگزین او کرد.

سرمربی دورتموند که تیم تحت‌هدایتش شنبه هفته آینده در دِرکلاسیکر پذیرای بایرن مونیخ خواهد بود، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: همه منتظر دِرکلاسیکر هستند. روی هم رفته هنوز چیزهایی هست که باید روی آنها کار کنیم. اگر می‌خواهیم تهدیدی واقعی برای بایرن باشیم، باید بهتر از این شویم. ما می‌خواهیم در بازی بعدی‌مان در ورزشگاه خانگی‌مان از امتیاز میزبانی‌ مقابل بایرن استفاده کنیم.

دورتموند پس از گذشت ۱۳ هفته از رقابت‌های فصل جاری بوندس‌لیگا، با ۳۰ امتیاز در جایگاه دوم جدول رده‌بندی ایستاده و با بایرن مونیخ صدرنشین تنها یک امتیاز اختلاف دارد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.