موناکو و گلاسکو رنجرز به لطف شکست رقبای خود، به دور حذفی مسابقات لیگ اروپا رسیدند.

موناکو و گلاسکو رنجرز به لطف شکست رقبای خود، به دور حذفی مسابقات لیگ اروپا رسیدند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته پنجم از مرحله گروهی مسابقات لیگ اروپا، لیون پنجشنبه شب میهمان بروندبی بود و با نتیجه ۳ بر یک پیروز شد. میکائل اوهره در دقیقه ۵۱ برای بروندبی گلزنی کرد و رایان چرکی در دقایق ۵۷ و ۶۶ و اسلام سلیمانی در دقیقه ۷۶، دروازه میزبان را گشودند. در دیگر بازی این گروه نیز گلاسکو رنجرز با دو گل آلفردو مورلوس در دقایق ۱۵ و ۴۹ بر اسپارتا پراگ غلبه کرد. لیون و رنجرز که با ۱۵ و هفت امتیاز در جایگاه‌های اول و دوم جدول گروه A دیده می‌شوند، راهی دور حذفی لیگ اروپا شدند.

براساس این گزارش، در گروه B موناکو با نتیجه ۲ بر یک از سد رئال سوسیه‌داد گذشت. کوین وولند در دقیقه ۲۸ و یوسوف فوفانا در دقیقه ۳۸، گل‌های موناکو را به ثمر رساندند و الکساندر ایزاک در دقیقه ۳۵ برای سوسیه‌داد موفق به گلزنی شد. پی‌اس‌وی آیندهوون نیز با نتیجه ۲ بر صفر مقابل اشتورم‌گراتس به برتری رسید. موناکو با ۱۱ امتیاز و کسب رده نخست جدول جشن صعود گرفت و آیندهوون با هشت امتیاز، در رتبه دوم گروه ایستاده است.

همچنین در تنها بازی گروه C لسترسیتی با نتیجه ۳ بر یک از سد لژیا ورشو گذشت. پاتسون داکا، جیمز مدیسون و ویلفرد اندیدی در دقایق ۱۱، ۲۱ و ۳۳ برای لسترسیتی گلزنی کردند و فیلیپ ملادنوویچ در دقیقه ۲۷، یکی از گل‌های خورده لژیا را جبران کرد. لسترسیتی با هشت امتیاز، به صدر جدول گروه C صعود کرد و لژیا ورشوی شش امتیازی، در قعر جدول باقی ماند. در این گروه صعود هیچ تیمی قطعی نشده است و اسپارتاک مسکو و ناپولی نیز در هفته پایانی برای صعود می‌جنگند.

در گروه D نیز تقابل اینتراخت فرانکفورت و رویال آنتورپ به تساوی ۲-۲ انجامید و المپیاکوس مقابل فنرباغچه به برتری یک بر صفر دست یافت. اینتراخت با ۱۱ و المپیاکوس با ۹ امتیاز، دو رده ابتدایی جدول گروه را به خود اختصاص داده‌اند و صعود خود را به مرحله حذفی مسابقات مسجل کردند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.