تیم‌های لاتزیو، بایرلورکوزن و رئال بتیس در فاصله یک هفته تا پایان دور گروهی لیگ اروپا، صعود خود را به مرحله حذفی مسابقات مسجل کردند.

تیم‌های لاتزیو، بایرلورکوزن و رئال بتیس در فاصله یک هفته تا پایان دور گروهی لیگ اروپا، صعود خود را به مرحله حذفی مسابقات مسجل کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته پنجم دور گروهی مسابقات فوتبال لیگ اروپا، از ساعت ۲۱:۱۵ امشب (پنجشنبه) با هشت دیدار پیگیری شد.

در گروه E، گالاتاسرای با نتیجه ۴ بر ۲ از سد مارسی گذشت. الکساندرو سیسالدائو در دقیقه ۱۲، دوژه کالتاکار در دقیقه ۳۱ (گل به‌خودی)، سفیانه فقولی در دقیقه ۶۴ و رایان بابل در دقیقه ۸۳ برای گالاتاسرای گلزنی کردند و آکادیوش میلیک در دقیقه ۶۸ و ۸۵، دروازه نماینده ترکیه را گشود.

لاتزیو هم با نتیجه ۳ بر صفر بر لوکوموتیو مسکو غلبه کرد. چیرو ایموبیله در دقایق ۵۶ و ۶۳ از روی نقطه پنالتی و پدرو رودریگس در دقیقه ۸۷ گلزنان این بازی بودند. گالاتاسرای و لاتزیو با ۱۱ و ۸ امتیاز در دو رده ابتدایی جدول گروه E جای دارند و صعود خود را به مرحله حذفی قطعی کردند.

در گروه F تقابل میدتیلند و براگا به برتری ۳ بر ۲ میدتیلند انجامید و ستاره سرخ با نتیجه یک بر صفر مقابل لودوگورتس پیروز شد. ستاره سرخ با ۱۰ و براگا با ۹ امتیاز و بر حسب تفاضل گل، جایگاه‌های اول و دوم جدول گروه را به خود اختصاص دادند و شانس بیشتری برای صعود در هفته پایانی دارند.

در مهم‌ترین بازی گروه G، بایرلورکوزن با نتیجه ۳ بر ۲ برابر سلتیک به برتری رسید. روبرت آندریش در دقایق ۱۶ و ۸۲ و موسی دیابی در دقیقه ۸۷ گل‌های لورکوزن را به ثمر رساندند و جوسیپ یورانوویچ و ژوتا در دقایق ۴۰ و ۵۶ برای میهمان گلزنی کردند. رئال بتیس هم مقابل فرانس‌واروژ به پیروزی ۲ بر صفر دست یافت. کریستیان تیو در دقیقه ۵ و سرخیو کانالس در دقیقه ۵۲ موفق به گلزنی شدند. بایرلورکوزن و بتیس که به ترتیب ۱۳ و ۱۰ امتیاز دارند، خود را به مرحله حذفی رقابت‌ها رساندند.

در گروه H نیز دیدار دیناموزاگرب و خنک با تساوی یک-یک به پایان رسید. در این مسابقه صادق محرمی از ابتدا در ترکیب دیناموزاگرب به میدان رفت و در دقیقه ۸۸ تعویض شد. وستهام یونایتد نیز با نتیجه ۲ بر صفر از سد راپید وین گذشت که آندری یارمولنکو در دقیقه ۴۰ و مارک نوبل در دقیقه ۲+۴۵ (از روی نقطه پنالتی)، گل‌های وستهام را به ثمر رساندند. وستهامِ ۱۳ امتیازی صعود خود را قطعی کرده و در هفته پایانی، دیناموزاگرب رقابت حساسی با خنک برای صعود دارد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.