مدیرعامل پیشین باشگاه راه‌آهن از عضویت در کارگروه بهینه‌سازی سازمان لیگ استعفا کرد.

مدیرعامل پیشین باشگاه راه‌آهن از عضویت در کارگروه بهینه‌سازی سازمان لیگ استعفا کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، صادق رئیسی‌کیا مدیرعامل پیشین باشگاه راه‌آهن از عضویت در کارگروه بهینه‌سازی سازمان لیگ فوتبال ایران استعفا کرد. متن نامه استعفای رئیسی‌کیا که خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال است به شرح زیر است:

جناب آقای عزیزی خادم

ریاست محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

درود و وقت بخیر

ضمن سپاس از حسن نظر جنابعالی برای انتخاب اینجانب به عنوان عضو کارگروه بهینه‌سازی سازمان لیگ فوتبال ایران و با حفظ باور و همراهی خود با این ضرورت، نظر به اینکه بر حسب آنچه در این چندماه گذشت از دیدگاه من بهینه‌سازی و چابک‌سازی سازمان لیگ فوتبال ایران، مستلزم تغییر در مدیریت سازمان لیگ فوتبال ایران است و تا تغییر در مدیریت‌ سازمان لیگ‌ فوتبال واقع نشود زمینه را حتی برای انجام مطالعات لازم در این راستا فراهم نمی‌بینم از عضویت در کارگروه بهینه‌سازی سازمان لیگ اعلام استعفا می‌نمایم.

امیدوارم بهینه‌سازی سازمان لیگ فوتبال ایران پیش از آنکه برگی از یک نوشته یا بخشی از یک سخنرانی باشد به بخشی از باور و رفتار مدیریت کنونی در سازمان لیگ فوتبال و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تبدیل شود.

انشاالله

موفق و سرافراز باشید

صادق رئیسی‌کیا

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.