گروه استان‌ها- هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره بازگشت جواد نکونام به این تیم گفت: از زمان بازگشت نکونام می‌توان تفاوت را در تیم احساس کرد و هواداران شاهد این تغییرات هستند.

گروه استان‌ها- هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره بازگشت جواد نکونام به این تیم گفت: از زمان بازگشت نکونام می‌توان تفاوت را در تیم احساس کرد و هواداران شاهد این تغییرات هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، محمدرضا عباسی پس از پیروزی تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شاکرم که توانستیم بازی را با برد پشت سر بگذاریم. ۳ امتیاز این بازی بسیار حساس بود و با این ۲ برد توانستیم به جدول بازگردیم.

وی ادامه داد: فصل گذشته به دلیل مصدومیت نتوانستم مقابل ذوب‌آهن بازی کنم و این اولین بازی من برابر ذوب‌آهن در ورزشگاه فولادشهر بود. ۱۲ سال عضو باشگاه ذوب‌آهن بودم و خاطرات خوبی در اصفهان دارم و ذوب‌آهن را خانه خودم می‌دانم، اما در فوتبال حرفه‌ای جدایی بازیکنان طبیعی است و فصل گذشته شرایطی به وجود آمد که علاوه برمن، تعداد زیادی از بازیکنان دیگر هم مجبور به جدایی شدند. ذوب‌آهن در ۲ سال اخیر شرایط خوبی نداشت اما امیدوارم شرایط این تیم هرچه زودتر بهبود پیدا کند.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره بازگشت جواد نکونام به رأس کادر فنی این تیم خاطرنشان کرد: از زمان بازگشت نکونام می‌توان تفاوت را احساس کرد و شرایط تیم بسیار بهتر شده است. هفته گذشته حدود ۷۰ تا ۸۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردیم اما تیم هوادار را شکست داده و ۳ امتیاز بازی را به دست آوردیم. امشب نیز بازی خوبی انجام دادیم و مستحق کسب ۳ امتیاز مسابقه بودیم.

عباسی درباره روند تیم فولاد پس از بازگشت نکونام به این تیم گفت: ویسی زحمات بسیاری کشید و با احترام به مربیان قبلی، کل مجموعه فولاد و هواداران و مردم خوزستان شاهد هستند که پس از بازگشت نکونام شرایط تیم چه تغییری کرده و توانستیم این ۲ بازی حساس را با پیروزی پشت سر بگذاریم. امیدوارم این روند خوب ادامه داشته باشد و به اهداف‌مان دست پیدا کنیم.

وی درباره کسر ۵ درصد از قرارداد بازیکنان به سود فدراسیون، گفت: در سال‌های گذشته ۵ درصد از قرارداد ما متعلق به فدراسیون فوتبال بوده و این مسئله از سال‌های گذشته وجود داشته است، اما درباره شرایط امسال هیچ اطلاعی ندارم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.