مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قشنگ نیست که شب قبل از بازی پرسپولیس با صنعت نفت رئیس فدراسیون به اردوی حریف ما رفت.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قشنگ نیست که شب قبل از بازی پرسپولیس با صنعت نفت رئیس فدراسیون به اردوی حریف ما رفت. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، افشین پیروانی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت گفت: امروز روز خوبی بود و توانستیم هواداران پرسپولیس دوباره از نزدیک ببینیم و خیلی خوشحالیم و خداراشکر توانستیم بازی را ببریم. وارد بحث‌های داوری و اتفاقات بازی نمی‌شویم و اگر نمی‌بردیم خیلی سخت می‌شد.

وی ادامه داد: گِله‌ای از یک نماینده مجلس دارم که درباره پرسپولیس مقداری تند صحبت کرده بود. آقای نماینده! عزیز ما هستی ولی چرا وقتی تیم شهر‌تان مقابل ما بازی دارد و پاداش ۳-۴ برابری می‌گذارد آنجا ورود نمی‌کنید؟ چرا حق پرسپولیس با این همه تماشاگر را نمی‌گیرید؟ تیم شهر شما اول فصل بودجه‌اش مشخص است، بازیکنی که تیم پرسپولیس را رها می‌کند به شهرستان می‌رود به خاطر پول است. چون شما پول دارید باید در حق ما ظلم شود و به تیم ما حمله کنید؟ چرا این همه مدت ما نمی‌توانیم پول کالدرون را بدهیم؟ بیایید کمک کنید. از همه خواهش می‌کنم که اگر می‌خواهید بحثی هم کنید به پرسپولیس احترام بگذارید و از حق این تیم دفاع کنید.

مدیر تیم پرسپولیس در خصوص حضور عزیزی‌خادم در اردوی صنعت نفت گفت: آقای عزیزی‌خادم رئیس فدراسیون هستند ولی ای کاش چند شب قبل به اردوی تیم حریف می‌رفتند. قشنگ نیست شب قبل از دیدار به اردوی صنعت نفت رفت. ان‌شاءالله که رفته باشد تا مشکل صنعت نفت حل شود، ولی اگر ما حرفه‌ای هستیم اینکه شب قبل از مسابقه به اردوی حریف برویم، درست نیست.

وی در خصوص داوری گفت: در خانه بازی می‌کردیم و داور هم قضاوت خوبی داشت ولی ما یک گل زدیم که صددرصد درست بود و اگر شما هم جای ما بودید اعتراض می‌کردید.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )