مربی تیم نفت مسجدسلیمان به شدت از قضاوت داوران دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان انتقاد کرد.

مربی تیم نفت مسجدسلیمان به شدت از قضاوت داوران دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا عبداللهی پس از شکست یک بر صفر نفت مسجدسلیمان مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: آخرین تیمی بودیم که کارمان را آغاز کردیم و روند رو به بهبود ما شروع شده است. باید امور مختلف را با هم پیش می‌بردیم و پس از بازی با سپاهان، روند رو به رشد فنی خود را استارت زدیم. نتیجه دست ما نبوده است و از آن راضی نیستیم. تیم ما این هفته کامل شد و تمرینات خود را منظم پیگیری می‌کند. این تیم روزهای بسیار خوبی خواهد داشت و اگر از بازیکنان حمایت کنند، نتایجی بهتر از سال‌‌های گذشته می‌گیرد.

«به همت مسئولان شهری و کمالوند، بخشی از مشکلات مالی حل می‌شود.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: هنوز پولی واریز نشده است که احتمالاً این اتفاق فردا (پنجشنبه) رخ می‌دهد تا بازیکنان ما با تعهد و تلاش بیشتری بازی کنند. مس دو ماه زودتر از ما شروع کرد، اردوی خوبی در ترکیه داشت و بودجه مشخصی دارد. مس از لحاظ مالی و مهره‌ای متمول است و دو بازیکن از عمان جذب کرد که امیدوارم حلال‌شان باشد.

مربی نفت مسجدسلیمان با انتقاد شدید از قضاوت میثم حیدری تصریح کرد: زور ما نمی‌رسد و نمی‌دانیم باید چه کنیم. مقابل آلومینیوم نیز آن اتفاقات افتاد. بازیکن مس، توپ را با دست حمل کرد و اگر پنالتی مس درست بود، داور باید پنالتی ما را نیز می‌گرفت. گلایه من از کمیته داوران و فدراسیون است، نه داور. همه چیز واضح است و سیستم ایراد دارد. داورِ خودشان چنین حرفی زد و عکس‌العملی نشان ندادند و به هواداران و کادر فنی فشار می‌آید.

عبداللهی در ادامه خاطرنشان کرد: با پنالتی گل خوردیم، پنالتی ما را نگرفتند و کمک داور، ریتم بازی را ۱۰ دقیقه انداخت. او گفت از بیرون ورزشگاه به من فحاشی می‌کنند! آیا شما اولین نفری هستید که فحش می‌شنوید؟ اگر نمی‌توانی، در لیگ برتر داوری نکن و شرایط در لیگ‌های پایین‌تر همین است. کمک داور در بازی قبل، سه امتیاز را از ما گرفت. ببینید وحید کاظمی و محمد هاشمی‌نسب (داور و کمک داور دیدار مقابل آلومینیوم) در ۱۰ بازی گذشته چگونه داوری کرده‌اند. مگر قرار است باعث سقوط تیم شهر بی‌بضاعت شوند. اگر اینگونه فکر می‌کنید، بی‌وجدان هستید!

وی با بیان اینکه مربیان نفت شبانه‌روز برای تمرین برنامه‌ریزی می‌کنند و شرایط روانی بازیکنان را بالا می‌آورند، خاطر نشان کرد: آقایان فدراسیون‌نشین! همه کمیته‌های شما ایراد دارد. چه زمانی می‌خواهید ورود کنید؟! فقط ما را جریمه و محروم می‌کنید و داوران سر جای خود هستند. اگر مربی فحش بخورد و سکته کند، ایراد ندارد. شما مربیان را جریمه می‌کنید، داوران را نه. همه از زد و بند و شرط‌بندی مطلع هستند، اما کسی نمی‌خواهد رسیدگی کند. ما از لحاظ فنی نباختیم و از عملکرد تیم راضی هستیم. برخی جاها زورمان به داور و کمک او نمی‌رسد و نمی‌توانیم با آنها بجنگیم. می‌توانیم کارهای فنی کنیم و از لحاظ فنی رو به پیشرفت هستیم.

مربی نفت مسجدسلیمان درباره پخش فیلم مشکوک در تلفن همراه به داور مسابقه توسط یک بازیکن نفت بیان کرد: این کار پیشینه دارد. در دیدار سایپا و پیکان هم یک پنالتی اعلام شد که نظر داور با نمایش فیلم صحنه برگشت. در صحنه مشکوک به پنالتی نفت، کمالوند به داور گفت کمک تو دکمه ویبره پرچم خود را فشار داده است، اما از کنار زمین اخراج شد. ممکن است بودجه ۲۰۰ میلیاردی یک باشگاه با یک باخت زیر سؤال برود و اساس تیم به هم بریزد! در این شرایط کارهایی می‌کنند که نباید بکنند و خیلی اتفاقات می‌افتد که نمی‌خواهم بازگو کنم. دو سال پیش هم در این باره صحبت کردم و کسی اهمیت نداد.

«مردم مسجدسلیمان بدانند که زور ما فقط در بُعد فنی است.»، عبداللهی ضمن بیان این جمله اظهار داشت: فشار ما تا مرز سکته رفته است و نمی‌توانیم کاری کنیم. کمک داور علاوه بر اینکه پرچم‌هایش ایراد داشت، ریتم بازی ما را می‌خواباند. امیدوارم VAR به ایران بیاید تا مجبور نباشیم از تلفن همراه استفاده کنیم. حس می‌کنم عمدی وجود دارد که این سیستم به کشور نیاید تا هر کاری که می‌خواهند انجام دهند.

وی درباره اینکه داور مسابقه در اواخر مسابقه به دلیل فحاشی هواداران تصمیم به توقف بازی گرفت،‌ در فوتبال دیده بودیم که مربیان تصمیم می‌گیرند تیم خود را از زمین بیرون بکشند. مسئولیت مربی سنگین است و فشارهای زیادی روی او وجود دارد. یک بار هم محمود رفیعی (داور بازی تیم‌های پرسپولیس و داماش در سال ۹۱) با فحاشی صد هزار نفر، توپ را برداشت و بازی را متوقف کرد، اما امروز فحاشی یک بچه باعث شد بازی هفت دقیقه متوقف شود.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.