سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به صحبت‌های وزیر ورزش و جوانان گفت که حرف غیرمنطقی نزده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به صحبت‌های وزیر ورزش و جوانان گفت که حرف غیرمنطقی نزده است. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت‌نفت آبادان گفت: بهترین اتفاق بازی حضور هواداران بود و از تک تک آنها به خاطر تشویق‌ها و حمایت‌های‌شان تشکر می‌کنم. امروز، روز بزرگی برای فوتبال ایران و پرسپولیس بود که بعد از ۲ سال دوباره شاهد حضور هواداران و شور و اشتیاق آنها بودیم. خداراشکر پیروز شدیم و این ۳ امتیاز برای ما خیلی مهم و حیاتی بود.

وی اضافه کرد: سعی کردیم با بازی رو به جلو و کنترل بازی در دو نیمه عملکرد خوبی داشته باشیم. هر وقت توانستیم به بازی سرعت دهیم و صاحب موقعیت شدیم. در مجموع بازی زیبایی بود و گل‌ زدیم ولی متاسفانه گل صحیح ما دیده نشد. این برد را به هواداران تبریک می‌گویم و از بازیکنان‌مان تشکر می‌کنم که تمرکز و انرژی زیادی با وجود مشکلات زیاد برای این بازی گذاشتند. نمی‌خواهم درباره این مسائل حرف بزنم ولی انتظار داریم که نسبت به خواسته‌های بازیکنان و تعهداتی که نسبت به بازیکنان وجود دارد تفکر بیشتری وجود داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس گفت: باید خودمان را از لحاظ روحی و روانی برای بازی بعدی آماده کنیم. فکر می‌کنم لیگ برای ما تازه شروع شده است. بعد از اتفاقاتی که در یکی دو هفته پیش رخ داد و نتوانستیم امتیازات کامل را کسب کنیم به این سه امتیاز خیلی نیاز داشتیم تا بتوانیم جهش خوبی در جدول داشته باشیم و هم اینکه از لحاظ روحی و روانی خودمان را برای بازی‌های بعدی آماده کنیم.

گل محمدی درباره اشتباهات داور در این بازی و اینکه او نیز به دلیل اعتراض کارت زرد گرفته است، عنوان کرد: وقتی این همه استرس و فشار روی تیم است و به گل می‌رسید ولی داور گل را نمی‌گیرد، در همه دنیا اعتراض صورت می‌گیرد. ما هم به اندازه معقول اعتراض کردیم و این اعتراض به حدی نبود که نیاز به گرفتن کارت زرد باشد. همیشه گفته‌ام داور‌ان نیاز به حمایت دارند چون کار سختی در فوتبال ایران دارند؛ هم به دلیل عدم وجود امکانات لازم برای تصمیم‌گیری بهتر و هم به خاطر مسائل مالی. حق و حقوق داوران پایین است و همیشه تحت فشار هستند. امسال تا الان پنج، شش صحنه تاثیر‌گذار علیه ما گرفته شده است. در هر صورت همیشه دوست داشتم فضای داوری با آرامش باشد تا آنها بتوانند روی کارشان تمرکز کنند. داوری در فوتبال ایران و با این امکاناتی که وجود دارد واقعا سخت است.

سرمربی پرسپولیس درباره ضعف خط دفاع و دروازه‌بانان این تیم گفت: تیم از لحاظ دفاعی امروز روز خوبی داشت و کمترین موقعیت را به حریف دادیم. تنها موقعیتی که به آنها دادیم روی صحنه‌ای بود که هافبک‌ها توپ را لو دادند و غافلگیر شدیم و حامد لک هم خیلی خوب توپ را گرفت. دروازه‌بانان ما آماده هستند و فکر نمی‌کنم اینطور که شما گفتید ناآماده باشند. به غیر از اشتباهی که لک در این بازی داشت که می‌تواند برای هر کسی رخ دهد، دروازه‌بان ما روز خوبی داشت. از نوع دفاع کردن تیم و خط دفاعی‌مان نیز امروز راضی بودیم و همه چیز خوب بود.

گل‌محمدی در خصوص صحبت‌های وزیر ورزش که گفته بود «مشکلات فنی را به مسائل مدیریتی گره نزنیم» تصریح کرد: از آقای وزیر به عنوان یک شخص محترم که در ورزش بودند هیچ انتقادی نکردیم. ایشان سکان هدایت ورزش کشور را در اختیار دارد و می‌دانیم که مسئولیت‌شان سنگین است و من با احترام کامل در کنفرانس قبل از بازی صحبت کردم.

وی افزود: این تیم ۴۰-۵۰ میلیون هوادار دارد که دوست دارند وضعیت مشخص شود، من هیچ قصدی نداشتم و فقط دلم برای تیم می‌سوزد. وقتی ما پوکر و گلات (چهار و پنج قهرمانی متوالی در لیگ برتر) را رقم زدیم نمی‌توانیم بگوییم فقط کادرفنی در آن نقش داشته است. قطعا همه اعضا و ارکان باشگاه کمک کردند، از مدیریت تا تدارکات باشگاه و حمایت هواداران تاثیر داشتند و نمی‌توانیم موفقیت یا عدم موفقیت را به شخص خاصی ربط دهیم. یک مجموعه تلاش می‌کند یا نتیجه می‌گیرد یا نمی‌گیرد. من حرف‌های غیرمنطقی نزدم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.