محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد، زمین ورزشگاه حافظیه شیراز به درد برگزاری مسابقات فوتبال نمی‌خورد.

محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد، زمین ورزشگاه حافظیه شیراز به درد برگزاری مسابقات فوتبال نمی‌خورد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از شیراز، محرم نویدکیا پس از برتری ۲ بر صفر سپاهان اصفهان مقابل فجرسپاسی شیراز اظهار داشت: ابتدا باید از اعضای کانون هواداران تیم فجرسپاسی تشکر کنم که شب گذشته زحمت کشیدند و به هتل ما آمدند. درباره زمین بازی باید بگویم که به نظر من هر کسی که این زمین را تأیید کرده است باید مدارکش را دور بیندازد، چون این زمین به درد فوتبال نمی‌خورد! واقعاً تعجب‌برانگیز است که چطور این زمین را تأیید می‌کنند و اجازه برگزاری بازی فوتبال می‌دهند. یک تیمی مثل فجر بعد از این همه سال به لیگ برتر آمده است و تاسف‌برانگیز است که شیراز چنین زمین افتضاحی داشته باشد.

وی ادامه داد: درست است شاید این مسائل به من ارتباطی نداشته باشد، ولی دوست دارم دوستانه به سرمربی فجر بگویم که با آنالیزی که از فجرسپاسی کرده بودیم، این تیم در بازی‌های خارج از خانه‌اش فوق‌العاده بازی می‌کند و اگر حرف من را قبول می‌کنند از ۱۵ بازی که باید تا پایان فصل در زمین‌شان بازی کنند به نظر من پنج برد هم کسب نمی‌کنند. باید در یک زمین دیگر و زمینی خوب بازی کنند. این تیم روی زمین فوق‌العاده قوی است، ولی در این زمین هیچ کاری نمی‌شود انجام داد. برای سازمان لیگ تأسف‌برانگیز است که اجازه بازی در زمین حافظیه می‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها نیز خاطر نشان کرد: ما به سازمان لیگ چند بار نامه زدیم که ببینیم شرایط حضور هواداران‌مان برای بازی هفته آینده‌مان که در اصفهان میزبان هستیم چگونه خواهد بود، ولی متأسفانه جواب نامه ما را سازمان لیگ نمی‌دهد. الان استقلال و پرسپولیس با هواداران‌شان بازی کردند و فکر می‌کنم از لحاظ امکانات ما خیلی بهتر از آنها هستیم. استادیوم ما فکر می‌کنم بهترین ورزشگاه ایران است که حتی مسئولان AFC از آن لذت برده بودند. شرایط ما خیلی بهتر از آنهاست، ولی اینکه چرا جواب‌مان را نمی‌دهند، تعجب‌برانگیز است.

نویدکیا همچنین تصریح کرد: واقعاً چون یک بازی با تماشاگر را برای استقلال برگزار کردند و الان می‌خواهند صدای بقیه را بخوابانند یک بازی هم با حضور هواداران برای پرسپولیس برگزار می‌کنند! واقعاً برای سازمان لیگ باید تأسف خورد. اگر قرار باشد یک بازی با هوادار باشد همه تیم‌ها باید یک بازی با هواداران را برگزار کنند و شانس‌شان را امتحان کنند و اگر هم فکر می‌کنند اشتباه بوده که بازی استقلال با هواداران برگزار شده است، چرا دوباره بازی پرسپولیس را با هوادار برگزار می‌کنند؟!

وی درباره بازی با فجرسپاسی هم تصریح کرد: همانطور که گفتم در نیمه اول بازی فوق‌العاده معمولی بود و یک بازی در زمین بد و بدون بازسازی خوب بود. ما سعی کردیم بهتر بازی کنیم، ولی در نیم ساعت اول خیلی کار خاصی انجام ندادیم و بازیکنان ما تحت تأثیر زمین افتضاح قرار گرفته بودند و خوشبختانه روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم و در نیمه دوم هم فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی انجام دادیم و هرچه به انتهای بازی می‌رسیدیم فجر احساسی بازی می‌کرد و ما از روزنه‌های دفاع مرکزی این تیم سعی کردیم استفاده کنیم و موقعیت‌های خیلی خوبی هم خلق کردیم، ولی متأسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. باز هم تکرار می‌کنیم که فجر خیلی تیم خوبی است و باانگیزه و باتمام وجود بازی می‌کردند و باز هم می‌گویم که این استادیوم به درد فجرسپاسی نمی‌خورد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان راجع به عدم گلزنی مهاجمان تیمش گفت: کاملاً این صحبت را قبول دارم. من بهترین مهاجمان ایران را دارم. بازیکنان ما خیلی موقعیت درست می‌کنند، چه در بازی با ذوب‌آهن که واگذار کردیم و چه بازی با تراکتور. یک مقدار فشار روی مهاجمان ماست، ولی من به آنها هم گفتم که اصلاً مهم نیست که مهاجمان من باید فقط گل بزنند. این یک دیدگاه اشتباه است که در فوتبال ما جا افتاده است. من کارهایی که دلم می‌خواهد را مهاجمانم با تمام توان انجام می‌دهند و قطعاً از آنها راضی هستم و اینکه گل نمی‌زنند برای من خیلی مهم نیست. فقط برای خودشان مهم است که از نظر روحی و روانی می‌تواند به آنها کمک کند.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.