مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک گفت: درست است که در دیدار با هوادار یک امتیاز گرفتیم و از رتبه اول پایین آمدیم، اما دوباره صدر را پس می‌گیریم.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک گفت: درست است که در دیدار با هوادار یک امتیاز گرفتیم و از رتبه اول پایین آمدیم، اما دوباره صدر را پس می‌گیریم. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حمید محرابی پس از تساوی بدون گل خارج از خانه این تیم مقابل هوادار و از دست دادن صدر جدول گفت: بازی خوبی بود و نتیجه هم مساوی شد. امروز یک امتیاز گرفتیم و دوباره صدر را پس خواهیم گرفت. بازیکنان و کادر فنی تلاش خود را کردند. ضمن اینکه همیشه نمی‌توان پیروز شد. خوشحالیم که یک امتیاز گرفتیم.

وی درباره قضاوت داور این بازی و اعتراض رسول خطیبی گفت: تلاش داوران این است که خوب قضاوت کنند، شاید یک صحنه نیز از دست‌شان در برود. در این بازی هم داوران تلاش خود را کردند و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

مدیرعامل آلومینیوم درباره حضور هواداران در ورزشگاه‌ها و اینکه این اتفاق فقط برای پرسپولیس و استقلال رخ داده، عنوان کرد: این تصمیم به صورت آزمایشی بود و قطعاً اگر بخواهد تداوم داشته باشد، برای همه باشگاه‌ها که امکاناتش را دارند، فراهم می‌شود. ان‌شاءالله در آیند شاهد حضور تماشاگران باشیم. موضوع رعایت پروتکل‌ها به عوامل مختلفی نیاز دارد. ما در تلاش هستیم که هواداران به ورزشگاه بیایند.

وی درباره پیش‌بینی‌اش از عملکرد آلومینیوم در پایان فصل جاری گفت: تلاش‌مان این است که تیم خوب و با ثبات باشیم و در لیگ بمانیم و رتبه‌مان نیز تک‌رقمی باشد.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.