هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان با ابراز خرسندی از رویارویی با تیم فراز کمالوند، گفت که فوتبالش را مدیون اوست.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان با ابراز خرسندی از رویارویی با تیم فراز کمالوند، گفت که فوتبالش را مدیون اوست. مهدی کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد آخرین وضعیت مس رفسنجان گفت: خدا را شکر تیم ما وضعیت خوبی دارد و در آخرین بازی مقابل پرسپولیس هم با تمام وجود جنگیدیم و مستحق گرفتن سه امتیاز بودیم. ما حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری به پرسپولیس بزنیم، ولی متأسفانه بدشانسی آوردیم. حالا هم تمام تمرکز ما روی بازی با نفت مسجدسلیمان است تا بتوانیم برنده از زمین خارج شویم.

«مس رفسنجان در فصل جاری هزینه‌های زیادی برای جذب بازیکن کرده است. با این وضعیت اگر نتیجه نگیرد تحت فشار انتقادات قرار خواهد گرفت.»، وی در واکنش به طرح این موضوع تأکید کرد: در لیگ برتر همه تیم‌ها به اندازه خودشان هزینه کرده‌اند. ما هم بازیکنان خوبی داریم و طبیعتاً اگر نتیجه نگیریم شرایط سخت خواهد شد، ولی من به این تیم امیدوار هستم. ما هفته به هفته بهتر می‌شویم و حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. من اطمینان دارم در لیگ امسال نتایج خوبی خواهیم گرفت.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان درباره دیدار تیمش برابر نفت مسجدسلیمان و تقابل با فراز کمالوند مربی سابقش اظهار داشت: من همیشه گفته‌ام که فوتبالم را مدیون فراز کمالوند هستم و زحماتی را که ایشان برایم کشید، فراموش نمی‌کنم. بدون شک بازی سختی داریم و نفت مسجدسلیمان حریفی سرسخت محسوب می‌شود، ولی در این بازی هدفی جز برد نداریم و محکوم به گرفتن سه امتیاز هستیم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.