سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید از اینکه عملکرد او و دیگر اعضای کادر فنی در عرصه جهانی مورد توجه قرار گرفته‌، خوشحال است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید از اینکه عملکرد او و دیگر اعضای کادر فنی در عرصه جهانی مورد توجه قرار گرفته‌، خوشحال است. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دراگان اسکوچیچ در خصوص قرار گرفتن نامش در فهرست نامزدهای کسب عنوان سرمربی سال فوتبال گفت: باعث افتخارم است که در قامت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، نامزد دریافت جایزه بهترین مربی سال شده‌ام. البته این کاندیدا شدن منحصر به شخص من نیست، بلکه به لطف خداوند و متعلق به همه ما، تیم ملی ایران، تمامی بازیکنانم، کادر فنی و فدراسیون فوتبال است.

وی ادامه داد: بسیار خرسندم که کاری که همه ما در کنار هم انجام داده‌ایم ، در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفته و خداوند را از این بابت شاکرم. البته این باعث می‌شود از این پس مسئولیتی سنگین‌تر داشته باشیم. همچنین، بسیار مفتخرم که بازیکنان ما نیز در جمع برترین بازیکنان قرار گرفته‌اند.

سرمربی تیم ملی افزود: البته که چنین خبری بسیار شیرین است، اما زمانی برای شادی بیشتر نداریم، چراکه تمام تمرکز ما در حال حاضر معطوف به بازی‌های پیش‌رو است. تنها می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و از نهادها و دستگاه‌های بالادست درخواست کنم به کمک فدراسیون بیایند تا بتوانیم با همسویی بیشتر، بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کنیم، چون استحقاقش را داریم. تمام تلاش ما نیز در این راستا است تا نماینده‌ای شایسته برای مردم و کشور ایران باشیم، و صمیمانه امیدوارم که در این مسیر دیگران نیز به یاری ما بیایند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲۴ )