کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن مدعی است حق این تیم مقابل استقلال شکست نبوده است.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن مدعی است حق این تیم مقابل استقلال شکست نبوده است. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مسعود ابراهیم‌زاده پس از شکست ۲ بر صفر ذوب‌آهن مقابل استقلال اظهار داشت: به استقلال تبریک می‌گویم. بازی خوبی بود و موقعیت‌های خوبی داشتیم، ولی امروز فوتبال روی بدش را به ذوب‌آهن نشان داد. نیمه اول سه موقعیت تک به تک را گل نکردیم. به هر حال تیم جوانی داریم و بچه‌ها اولین بار بود مقابل استقلال بازی می‌کردند و استرس داشتند، ولی مطمئن باشید روز به روز بهتر می‌شویم. باختیم، ولی حق‌مان باخت نبود. ان‌شاءالله در بازی‌های بعد بتوانیم جبران کنیم.

وی در مورد بستن بازوبند کاپیتانی تیم ذوب‌آهن توضیح داد: این بازوبند دست کسانی بوده است که هم از نظر اخلاقی و هم فوتبالی خیلی بزرگ‌تر از من بودند. حدادی‌فر دوست و رفیق من و به نوعی صاحب ذوب‌آهن است. به هر حال بازوبند دست به دست شده و به من رسیده است. امیدوارم روزهای خوبی در این تیم داشته باشیم. به باخت مقابل استقلال نگاه نکنید، تیم ما خیلی خوب بازی کرد.

بازیکن تیم ذوب‌آهن درباره حضور مهدی تارتار در این تیم گفت: سبک بازی ما را همه دیدند؛ هجومی و پرس از بالا. تیم نظم و انضباط دارد. مطمئن باشید ذوب‌آهن حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. امیدوارم VAR بیاید تا این اتفاقات تکرار نشود. به نظرم گل دوم استقلال احتمال داشت آفساید باشد. به هر حال گذشت و به این تیم تبریک می‌گویم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.