ستاره آلمانی سابق تیم فوتبال منچستریونایتد خاطره‌ای جالب از دوران کوتاه حضورش در این تیم را بازگو کرد.

ستاره آلمانی سابق تیم فوتبال منچستریونایتد خاطره‌ای جالب از دوران کوتاه حضورش در این تیم را بازگو کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مقایسه داوید دخه‌آ دروازه‌بان منچستریونایتد حتی در روزهای اوجش با مانوئل نویر سنگربان بایرن مونیخ آنقدر نادرست به نظر می‌رسید که حتی برای باستین شواین‌اشتایگر هم‌تیمی سابق سنگربان اسپانیایی شیاطین سرخ هم جای تعارف باقی نمی‌گذاشت.

شواین‌اشتایگر در گفت‌و‌گو با شبکه BBC فاش کرد کرد سال ۲۰۱۵ زمانی که در منچستریونایتد توپ می‌زد، سنگربان این تیم داوید دخه‌آ بیش از یک بار از هافبک آلمانی پرسیده است که بین او و هم‌تیمی سابقش مانوئل نویر کدام را دروازه‌بان بهتری می‌داند و او هم بی‌تعارف جوابش را داده و سنگربان تیم قبلی‌اش را انتخاب کرده است.

شواینی گفت: زمانی که برای اولین بار در تمرینات منچستریونایتد شرکت کردم، داوید دخه‌ا به من گفت «به من بگو که آیا من بهترم از نویر هستم؟» و من هم به او گفتم «نه تو از او بهتر نیستی. او در یک سطح دیگر بازی می‌کند». او عصبانی شد اما دلیل جوابم را توضیح دادم. با این حال دخه‌آ هر بار که یک بازی خوب انجام می‌داد دوباره از من همین سؤال را می‌پرسید و من هم همان جواب را به او می‌دادم و می‌گفتم که هنوز به سطح نویر نرسیده است.

دخه‌آ شب گذشته (یکشنبه) یکی از بدترین روزهای دوران بازیگری‌اش را تجربه کرد زمانی که تیمش در خانه با نتیجه ۵ بر صفر مغلوب رقیب دیرینه لیورپول شد و چهار گل آن در نیمه نخست رقم خورد.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.