سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن معتقد است که تیمش در اولین لوکلاسیک فصل بهتر از مارسی بوده و می‌توانست با سه امتیاز زمین را ترک کند.

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن معتقد است که تیمش در اولین لوکلاسیک فصل بهتر از مارسی بوده و می‌توانست با سه امتیاز زمین را ترک کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریسیو پوچتینو در پی تساوی بدون گل شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش در خانه مارسی در حساس‌ترین بازی هفته یازدهم لوشامپیونه فرانسه گفت: بابت این تساوی خوشحال نیستیم، هر چند با در نظر گرفتن تمامی شرایط این بازی شاید بتوان از عملکرد و نتیجه‌ای که در این بازی کسب کردیم، راضی باشیم. ما به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار بودیم اما با توجه به تمامی اتفاقاتی که در این دیدار افتاد، تساوی هم نتیجه بدی نیست. ما باید به تلاش‌مان ادامه دهیم. ما شخصیت تیمی‌مان را در این بازی نشان دادیم و این مهم است. تیم همبستگی خود، شخصیت و سازماندهی خوب خود را در این بازی نشان داد و به خاطر این موارد خوشحالم.

وی افزود: روی هم رفته عملکرد خوبی را از تیم شاهد بودیم. ما به خاطر کارت قرمزی که اشرف حکیمی دریافت کرد، در حدود ۴۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردیم. به نظرم با این وجود ما عالی بازی کردیم. بازی خوبی بود و ما تنها گلزنی را کم داشتیم. ما کارهای مثبت زیادی در طول بازی انجام دادیم و از این بابت خوشحالم، چون بازی خیلی دشواری بود. به نظرم ما کمی بهتر از مارسی بودیم و شایسته کسب برد بودیم.

سرمربی آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن همچنین در خصوص تغییراتی که در ترکیب تیمش پس از اخراج اشرف حکیمی به وجود آورد، اظهار داشت: پس از اخراج حکیمی باید تصمیماتی می‌گرفتیم. در آن مقطع از بازی تصمیم گرفتیم تیلو کهرر را - به جای آنخل دی‌ماریا - به بازی بفرستیم و نیمار را یک خط عقب بیاوریم و به عنوان هافبک سوم مورد استفاد قرار دهیم. از عملکرد نیمار در این بازی راضی هستم.

پاری‌سن‌ژرمن با این تساوی ۲۸ امتیازی شد و همچنان صدرنشین لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی فرانسه است، این در حالی است که مارسی با ۱۸ امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها ایستاده است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.