سرمربی تیم فوتبال یوونتوس معتقد است که تیمش در بازی با اینتر نمایش خوبی از خود ارائه داد و کسب یک امتیاز از دربی ایتالیا هم نتیجه خوبی است.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس معتقد است که تیمش در بازی با اینتر نمایش خوبی از خود ارائه داد و کسب یک امتیاز از دربی ایتالیا هم نتیجه خوبی است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در هفته نهم سری A ایتالیا در خانه اینتر به لطف پنالتی که پائولو دیبالا در دقیقه ۸۹ پس از بررسی صحنه بحث‌برانگیز برخورد پای دنزل دومفریس با پای الکس ساندرو با استفاده از کمک‌داور ویدئویی (VAR)، وارد دروازه نراتزوزی کرد، از شکست در دربی ایتالیا گریختند، پس از این دیدار در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «DAZN» گفت: عملکرد ما در نیمه اول خوب بود اما نیمه دوم عملکرد بهتری از خود ارائه دادیم. چند موقعیت در نیمه دوم نصیب‌مان شد که باید بهتر از آنها استفاده می‌کردیم. سپس ما با اعتماد به نفس بیشتری به تیم خیلی خوبِ اینتر فشار آوردیم. فراموش نکنید که اینتر تیمی قدرتمند به لحاظ فنی و فیزیکی است، بنابراین ما نیاز به ارائه چنین عملکردی داشتیم. در آغاز ما در تحت‌فشار قرار دادن حریف کمی آشفته بودیم، اما این هم گام دیگر در فرایند رشد تیمی‌مان است.

وی افزود: این یک امتیاز هم خوب است و باعث شد تا اختلاف سه امتیازی‌مان با اینتر را حفظ کنیم و به ما اجازه می‌دهد تا این روند نتایج خوب اخیرمان را ادامه دهیم. همچنین این فرصت را داریم تا پیش از پنجره بعدی بازی‌های ملی، اختلاف‌مان با تیم‌های بالای جدول را کاهش دهیم.

سرمربی یوونتوس همچنین درباره تصمیمات تاکتیکی که در این دیدار گرفت و فدریکو کیه‌زا و ماتیس دلیخت را نیمکت‌نشین کرد و به جای آنها دژان کولوسفسکی و جورجو کیه‌لینی را در ترکیب اصلی قرار دارد، اظهار داشت: می‌دانستم که از همان سوت شروع می‌تواند یک بازی فیزیکی شود، بنابراین به بازیکنی همچون کولوسفسکی نیاز داشتم تا به بروزوویچ فشار بیشتری بیاورد. وقتی بازی از آن فشار اولیه‌اش افتاد، دیبالا و کیه‌زا را به زمین فرستادم که همین باعث افزایش روحیه تیم‌مان هم شد. این یک امتیاز هم خوب است اما حالا باید در بازی چهارشنبه با ساسولو به پیروزی برسیم.

آلگری همچنین درباره دریافت گل تیمش در دقیقه ۱۷ درست در لحظه‌ای که فدریکو برناردسکی به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف بیرون زمین در حال مداوا بود، اظهار داشت: مصدومیت برناردسکی و گل ژکو همزمانی تصادفی بود. با این حال ما حتی ۱۰ نفره می‌توانستیم از دریافت گل جلوگیری کنیم. بازی خیلی سخت و فیزیکی بود. ما نیاز داریم که حرکات خود را در محوطه جریمه حریف به بهترین شکل ممکن به پایان برسانیم و باید از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کنیم.

یوونتوس در حال حاضر با ۱۵ امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی سری A ایتالیا قرار دارد و با ناپولی صدرنشین ۱۰ امتیاز اختلاف دارد.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.