مهاجم سابق تیم ملی و پرسپولیس معتقد است اگر باشگاه‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شوند عدالت زیر سوال می‌رود.

مهاجم سابق تیم ملی و پرسپولیس معتقد است اگر باشگاه‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شوند عدالت زیر سوال می‌رود. رضا نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص برد پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان گفت: بعد از باخت به الهلال که خیلی‌ها را شوکه کرد پرسپولیس شرایط خاصی داشت و فکر می‌کنم کادر فنی این تیم به خوبی توانست از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنان کار کند. هر چند پرسپولیس برتری مطلقی به فولاد نداشت ولی مهم این بود که از موقعیت‌هایش خوب استفاده کرد و تجربه این تیم باعث شد تا ۳ امتیاز مهم در اهواز بگیرد.

نوروزی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس می‌تواند برای ششمین فصل پیاپی قهرمان شود عنوان کرد: بدون شک پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است و البته معتقدم سپاهان هم تیم بسیار خوبی است و اصلی‌ترین رقیب پرسپولیس محسوب می‌شود. استقلال هم در بازی اول نمایش چندان خوبی نداشت و احساس من این است که آنها نسبت به فصل گذشته ضعیف‌تر شده‌اند ولی قضاوت زود است و باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

وی در خصوص شکست پرسپولیس برابر الهلال و اینکه تیم‌های ایرانی باز هم در راه رسیدن به قهرمانی ناکام ماندند خاطرنشان کرد: اگر تیم‌های ما در لیگ قهرمانان به قهرمانی برسند یا تیم ملی در جام ملت‌ها قهرمان شود عدالت فوتبال زیر سوال می‌رود. ما در فوتبال خودمان حتی یک توپ استاندارد برای بازی نداریم و چرا با این وضعیت تیم‌های ایرانی باید قهرمان شوند؟ آیا استادیوم‌ها، زمین‌های تمرین و دیگر امکاناتی که داریم را می‌توانیم با امکانات کشورهای عربی و شرق آسیا مقایسه کرد؟ آنها به صورت حرفه‌ای هزینه می‌کنند و امکانات فوق‌العاده‌ای دارند و اگر تیم‌های ایرانی قهرمان شوند قطعا عدالت زیر سوال می‌رود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.