روزنامه النهار لبنان در گزارشی به اعزام تیم ملی فوتبال المپیک این کشور به تاجیکستان جهت حضور در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و رویارویی با حریفانش در این گروه پرداخته است.

روزنامه النهار لبنان در گزارشی به اعزام تیم ملی فوتبال المپیک این کشور به تاجیکستان جهت حضور در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و رویارویی با حریفانش در این گروه پرداخته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در گزارش روزنامه النهار لبنان آمده است: هاشم حیدری رئیس فدراسیون فوتبال لبنان در آخرین جلسه تمرینی این تیم پیش از اعزام به تاجیکستان حاضر شده و بر حمایت همه جانبه فدراسیون از تمامی رده‌های تیم های ملی تاکید کرد. وی در این خصوص گفت: فدراسیون همه تلاش خودش را برای حمایت از تیم‌های ملی کرده و امیدوار است با کسب نتایج خوب موجب خوشحالی مردم لبنان شوید، هرچند می‌دانیم ماموریت سختی در پیش دارید و با قرعه دشوار مواجه شدید، اما امیدواریم با تلاش و پشتکار نتایج خوبی در این مسابقات کسب کنید.

تیم المپیک لبنان روز دوشنبه در اولین بازی خودش در این مسابقات به مصاف تاجیکستان میزبان بازی ‌ای این گروه خواهد رفت، در دومین بازی برابر ایران قرار می‌گیرد و در آخرین مسابقه خودش به مصاف نپال می‌رود.»

در ادامه گزارش النهار آمده است: «جمال طه سرمربی تیم المپیک به خوبی می‌داند که ماموریت سختی بر عهده دارد و مقابل تاجیکستان میزبان رقابت‌ها باید برای کسب پیروزی تلاش کند. همچنین در مسابقه دوم برابر اصلی‌ترین حریف خودش قرار خواهد گرفت که سخت‌ترین بازی ما در این مرحله محسوب می‌شود. ایران قدرتمندترین تیم حاضر در این گروه است که تا حدود زیادی ناشناخته به نظر می‌رسد و اطلاعات زیادی از این تیم در اختیار نداریم و البته انتظار می‌رود بازی آخر مقابل نپال برای لبنان آسان‌ترین مسابقه باشد.

فهرست ۲۳ بازیکن تیم المپیک لبنان که روز گذشته بیروت را به مقصد دوشنبه ترک کردند به این شرح است:

هادی مرتضى، طونی مکایل، حسین فحص، محمد الحایک، حسین مرتضى، مهدی ابو محسن، محمود قعور، حسین عواضه، محمد ناصر، مهدی زین، یوسف الحاج، محمد شور، رباح مدبوح، حسن قعفرانی، حسن قریتم، اندرو صوایا، زین فران، حسن سرور، محمد حیدر، خلیل بدر، انطوان الدویهی، طه الحسین و محمد زهر

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.